kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyVas. Feb. 21, 2010 8:51 am

Sail ho!

Festés-terepezés ma délután, nálunk. inkvizíció

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyPént. Feb. 19, 2010 5:40 pm

Idézet :
a pénz és munka azért magyaro-n összefügg, de ahogy külföldön itt is szakértelmet fizetik meg jobban, aki nem tud, az ne csodálkozzon azon, hogy kevesebbet keres, mint az aki vmivel többet tud másnál.
nem írtam, hogy mit kell tudni Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyPént. Feb. 19, 2010 1:07 pm

gojo:
Azért autószerelésben még talán megmaradhatunk, mint szükséges rossz!

Pavano:
Igazad van, vannak kivételek, de a többségnek marad az agyondolgozás.
Aki meg ügyeskedik, az sem biztos, hogy jól fog járni, viszont nagyobb az esély, hogy megüsse a bokáját.
De az is igaz, hogy Mo-n ketten is nyugodtan lehet agyondolgozni magad és még mindig nem jutsz sehová.

Gojo hozzászólásának jegyében a leszbikus hölgynek is nyugodtan lehet gyereke, szóval asszem fennmarad a faj! Egyelöre. Very Happy


Más: tényleg nem játszotok, vagy csak nincs csatariport?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyPént. Feb. 19, 2010 12:51 pm

Idézet :
a pénz és munka azért magyaro-n összefügg, de ahogy külföldön itt is szakértelmet fizetik meg jobban, aki nem tud, az ne csodálkozzon azon, hogy kevesebbet keres, mint az aki vmivel többet tud másnál.

Laughing Laughing Laughing Laughing

ez a nap poénja volt. mert remélem annak szántad!

Idézet :
amúgy egy nő nem tud eltartani egyetlen egy gyereket se férfi nélkül, már csak biológia okok miatt Smile (gyk előbb kell egy férfi ahhoz, hogy legyen gyerek

mi köze van az eltartásnak a gyerekcsináláshoz? nem vagyok egy Grécsi tanár úr, de szerintem semmi. megjegyzem egy gyerekhez manapság már az sem kell, hogy a férfi jelen legyen. a vége az lesz ennek, hogy már egyáltalán nem lesz ránk szükség. ha már a gyerekcsináláshoz sem fogunk kellene nagy szarban vagyunk...ugyanis főzni, mosogatni, rendet rakni, szemetet levinni nem igazán tudunk, ergó nem vagyunk valami hasznosak... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyPént. Feb. 19, 2010 12:36 pm

a pénz és munka azért magyaro-n összefügg, de ahogy külföldön itt is szakértelmet fizetik meg jobban, aki nem tud, az ne csodálkozzon azon, hogy kevesebbet keres, mint az aki vmivel többet tud másnál.

amúgy egy nő nem tud eltartani egyetlen egy gyereket se férfi nélkül, már csak biológia okok miatt Smile (gyk előbb kell egy férfi ahhoz, hogy legyen gyerek Razz)
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 7:56 pm

Bm: félreérted... Nem azt mondtam, hogy sokat keres, hanem azt, hogy sok pénze van. A munka és a pénz nálunknál fejlettebb helyeken valamelyest kapcsolódik egymáshoz, mifelénk nem így van. Kocsmaasztal #3 - Page 15 711625 Szóval nem csak a stressz/haláligmunka/sokatörököltamerikából néniknek lehet sok zsetonjuk. Én például ismerek olyat, aki öt évig üzletelt, aztán visszavonult - most egy óvodányi gyereket eltarthatna, ha nem lenne... izé... leszbikus.

Megemlítem, hogy nyugati testvéreinknél is az ügyeskedőknek van sok pénzük. Már ugye ottani mércével sok.

leugrik

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 7:01 pm

Szerintem itt nem arra akart Ykos célozni, hogy nincs, hanem hogy amelyik igen azt érdemes megnézni.
Jó eséllyel a belét kidolgozza (mint ahogy mindenki más is, aki egyedül akar (fél-)családot eltartani).
Ezt figyelembe véve nem biztos, hogy neki a legmegfelelöbb a gyermek, aki ebbe a rohanó életbe csöppen bele.
Egy anyuka aki sosem lehet beteg, mert akkor holnap nem lesz mit enni. Emiatt ideges, és a gyerek már elve gyomorfekéllyel indul. Uhhh... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 6:36 pm

YKoS: olyan nő, amelyiknek sok pénze van. Ismerek több ilyet. Mondjuk nem mindegyik gyerekre költi... pig

P.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 1:50 pm

Yoda007 írta:
gojo írta:
akkor most nagyon kevesen írogatnánk erre a fórumra. .
lehet jobb lenne... Smile
nagyon kevesen írogatunk erre a fórumra... vagy szerinted nem? Razz
eddy szerintem is csak viccelt, mi értelme lenne a beöntésnek, amikor nem is én szülök?! confused ezzel akarják elriasztani az apukákat a szüléstől? Razz

megnézem milyen nő lenne képes egyedül eltartani akár 1 gyereket is, akármilyen támogatás nélkül Very Happy lol! leköpiagépet Kocsmaasztal #3 - Page 15 155188 röhej
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 9:31 am

Laci írta:
Na ez elég rideg fanatizmus:
http://farm4.static.flickr.com/3158/2780998783_87082b0d0f.jpg

azt hiszem ő erősen hívő lehet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 11:05 pm

gojo írta:
akkor most nagyon kevesen írogatnánk erre a fórumra. .
lehet jobb lenne... Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:39 pm

mehet bizony gyesre, sőt még a nagymama is mehet, csak ő hosszabban nem folytathat kereső tevékenységet mellette. tulajdonképpen az megy gyesre aki akar. lehet el is megyek. Laughing

és természetesen adamowichnak van igaz. és ezt írjuk le nagy betűkkel. ADAMOWICHNAK VAN IGAZA. lehet persze hülyéskedni, de attól még neki van igaza. eddy pedig vicceseket ír, néhány év múlva meg fog változni a gondolkodása. majd emlékezz erre eddy. Wink

kata:
kikurtúl rossz irányba megyünk, ha egy nő csak akkor vállal gyereket ha már egyedül is el tudja tartani. kikurtúl rossz irányba. mondjuk igen, effelé haladunk. tehát kikurtúl rossz irányba. tönkre is csesztük a társadalmunkat ezzel a hatalmas önállósulással. no persze értem én a nőket is, hogyne érteném. így a fél év alatti 10. válókeresetem után tökéletesen mégértem. ebből a 10 esetből egyszer, azaz egyszer kérte az apa, hogy nála helyezzék el a gyereket.

és akkor is adamowichal értek egyet. mert ha mindenki úgy gondolkodott volna, mint eddy és a többiek, akkor most nagyon kevesen írogatnánk erre a fórumra. és szerintem az rossz lenne. és egyébként sem gondolnám, hogy a valaki is a szülei miatt születik oda ahova. ők csak a fizika lehetőségét teremtik meg az életnek. ez még önmagában elég kevés. mondhatni semmi. a lényeget nem ők teszik hozzá, így nem is ők tehetnek róla. tehetnek persze érte, de az már egy másik kérdés.

no ennyi magvas gondolat mára asszem elég is lesz. megyek meccset nézni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 9:57 pm

Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 6:20 pm

Ha jól tudom, magyaro-n is mehet a férfi gyesre
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 5:04 pm

Sail ho!

Pavano: Jelenlegi nőd majd akkor akar gyereket, ha egyedül is el tudja tartani. Semmi szocpol, semmi kötelező rokoni tyúkhúsleves minden hétvégén a szekrényből kiesett nagymama avítt szekrénysoráért, vagy éppen anyagi támogatásért: semmi muszájkodás. Úgyhogy ráérünk drunken és dugás és nyalifali még sok-sok évig!

Minden más, mindenki másnak szigorúan terepezés-festés közben, a hétvégén! Ja, még annyit, hogy egyébként bármennyire is szétszedtétek Eddy hozzászólását - nekem szimpi, amit írt (és sokat kacagtam rajta... fogdmeg ), mert az jön át belőle, hogy nem csinál semmit, amit nem akar szívből. Mindenkinek ezt javaslom!

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 4:11 pm

Szóval ha jól értem az anyós egész addig nem létezik, amíg ki nem pottyan egy csecsemö a hölgyböl...
Nálunk ezt a növel adják, lol.

MAX: köszi a választ, ausztriában is van ilyen, itt is népszerü.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 3:58 pm

Bm írta:
Ezt magyarázza el már nekem valaki, nem beszélek újmagyarul:
"- jön a női anyuka."

Vannak férfi anyukák is? Vagy a férfiúi anyukák? Úgy látom többen is értik, szóval valaki pár szóban homályosítson fel.

Köszi
női anyuka = anyos.

ferfi anyuka:
a. itt nemetben meg van lehetoseg, hogy a ferfi menjen szulesi szabira az asszony helyett, meglepoen sokan hasznaljak. (bar inkabb csak a szoptatas utani idoszakban van ez (gyes??? jol tudom?))
b. asszony szamara anyos
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 3:55 pm

Ezt magyarázza el már nekem valaki, nem beszélek újmagyarul:
\"- jön a női anyuka.\"

Vannak férfi anyukák is? Vagy a férfiúi anyukák? Úgy látom többen is értik, szóval valaki pár szóban homályosítson fel.

Köszi

PS:
ha a szülétéskor 25% eséllyel meghalnak, és 3 éves koruk elött szintén 25% az esély, akkor (mivel a születés is 3 éves kor elött van többnyire) ezért ha megúszad a születést, akkor 3éve korodik már tuti jó vagy, mert nem maradt szabad hely a 25%ban.

Höhö, azért majd írd meg Eddy, hogy ezek a számok honnan vannak.

A KSH szerint a születési adatok:
élveszületések halvaszületések halva %
1996. év 105272 947 0,89%
1997. év 100350 994 0,98%
1998. év 97301 999 1,02%
1999. év 94645 880 0,92%
2000. év 97597 985 1,00%
2001. év 97047 931 0,95%
2002. év 96804 886 0,91%
2003. év 94647 866 0,91%
2004. év 95137 798 0,83%
2005. év 97496 768 0,78%
2006. év 99871 767 0,76%
2007. év 97613 762 0,77%
2008. év 99149 701 0,70%

Majdnem összejön a 25% ha összeadom.


A hozzászólást Bm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 17, 2010 4:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 3:45 pm

Mint újdonsült gyakorló apuka, lássuk Smile

Eddy írta:

kölök kérdésben:(Én a barátnőmnél ezt a listát használom)
- olyan dolog ami miatt nem kapsz albérletet. - Ez nem igaz, családoknak szívesebben kiadják az albérletet, mert nem szedik szét
- nyüszít, ha baja van. - ha jól csinálod nem lesz baja, és ritkán nyüszít.
- elvesztik a barátnők a jó formájukat. - ez sem igaz, sőt, de majd rájössz Smile
- szülésnél kapsz beöntést. - megkérdezik, hogy volt-e aznap nagydolog, ha volt, nem kapsz
- a női halandóság 5 %-a mai korban is szüléskor. - ezt nem tudom honnan vetted, de felejtsd el.
- a babák halandósága 25% a szüléskor - ez még nagyobb hülyeség
- a babák halandósága az első 3 hónapban szintén 25%- akkor ezek szerint a gyerekek fel éri meg a kamaszkort. Jajj.
- Ha apás szülés lesz akkor a férfiak általában soha a büdös életben nem rakják da többé, ahol más kijön ÉS EZT LÁTJA (persze az új trend, dehát akkor se na) - ez több okból sem állja meg a helyét, egyrészt de, másrészt ezzel nem eltántorítod, hanem egyes esetekben bíztatod a nőt a szülésre.
- megereszkedik a mell, gyengébb a hüvelyi záróizomzat. - az első igaz, a másodikkal azért vitatkoznék Smile
- fura fehér lé szivárog a nő melleiből, és a gyerekkel is többet foglalkozik mint férfiakkal. - első fele nem tudom miért tántorítaná el a nőt, a második sem, bár ez némileg ül.
- jön a női anyuka. - na, mondjuk ez magában elég lenne arra, hogy ne vállalj gyereket, az első jó érv Smile
- pár év múlva fejünkhöz vája a hálátlan dögje, hogy "nem én akartam megszületni" - ha úgy neveled persze
És sorolhatnám még. Nekem bejött a lista használjátok ti is Cool

Egyik se kell.

Megijesztesz Eddy, múltkor a 62 ében felülieket akartad eliminálni, most meg úgy látom erősen gyerekellenes vagy. Elég érdekes szemlálet egy történész hallgatótól. No de hogy mondandómat dalban is elmondjam, itt egy link csak neked santa

Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 2:00 pm

a kutya jó dolog, németjuhász nem eszik napi 5 kiló húst, s megnézném melyik országban 25% a gyermekhalandóság... btw, te is úgy lettél, ahogy alább leírtad Eddy.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 11:51 am

Adamovich, nézz körül, már szarban van a jövö.
A gyerekkel és kutyával meg úgy van ez, hogy amíg elfogadod ezeket az érveket, amiket Eddy írt, addig jó helyen vagy, mert nincs kutyád/gyereked és ez mindannyiótoknak (beleértve a nemlétezö kutyát/gyereket) jó így. Ha már nem érdekelnek ezek az ellenvetések, akkor meg szintén meg van oldva a dolog, mert lesz kutya/gyerek.

Pavano: az "ülj le és kussoljál" nagyon odavert!
Még utalnék az egykori reklámra: a gyerek már 50/200/2000 szót ismer, de csak egyet használ: "NEM"
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 11:46 am

Csak azt nem tudom, mi lesz ha az "értelmiség" ( értsd diplomával (majdan) rendelkező. ja meg munkával + Pavano) nem gondol a gyereknevelésre akkor, hogy a szarba lesz jövő?

Az orkok gombái sokkal gyorsabban nőnek, mint 9 hónap. sörk
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:46 am

Eddy: ott vagy a szakmában, nem ma kezdted. Én még két ponttal tudom kiegészíteni:

- A gyerek is megnő, osztán ő sem lesz majd olyan cuki - két évig tanítod beszélni és járni, aztán húsz évig mondogatod neki, hogy "üljél le és kussoljál!" affraid...

- Megnézem azt a nőt, aki tud gyerektartást levonatni a jövedelmemből... Kocsmaasztal #3 - Page 15 20521 Szerencsére senki sem épít ilyesmire, ha jól tudom.

P.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:17 am

Csináltam két listát!BArátnőlebeszélésre én a másodikat folyamatosan használom (igazából kétszer mondtam el eddig és bevállt)

Kutya kérdésben:
- olyan dolog ami miatt nem kapsz albérletet.
- nyüszít, ha baja van.
- rá nem fizet senik tb-t és egy hummer árát ráköltöd, azonban ebbe nem is tudsz csajozni (mondjuk méretfüggő)
- ha kutyát akarsz akkor egy 45 kg-os németjuhásznál kezdődik a mérce, ami napi 5kg hús fogyaszt, meg a szomszéd Mari nénit
- ha megharap egy legelésző 3 évest, a kutyát el kell altatni, hiába a gyerek volt pöcs és az anyja egy másik anyukával pofázott cigizés közbe
- ha nem viszed sétálni mindegy is
- a lakásban a falat a marmagasságáig újra kell festeni majd fél év múlva fixen
- kertes ház kell hozzá.
- ha van ház kenel kell hozzá, mert különben "segbe basznak gumibottal" és élvezik és nem biztos bottal és majd Viki király is
- és undorító nyálkás, büdös, nyálas, bolhás, oda sz.rik ahova te lépsz majd és fuj
- JA ÉS A KÖLYÖK KUTYÁKNÁL A LEGFONTOSABB BIZONY MEGNŐNEK ÉS NEM LESZNEK OLYAN CUKIK

kölök kérdésben:(Én a barátnőmnél ezt a listát használom)
- olyan dolog ami miatt nem kapsz albérletet.
- nyüszít, ha baja van.
- elvesztik a barátnők a jó formájukat.
- szülésnél kapsz beöntést.
- a női halandóság 5 %-a mai korban is szüléskor.
- a babák halandósága 25% a szüléskor
- a babák halandósága az első 3 hónapban szintén 25%
- Ha apás szülés lesz akkor a férfiak általában soha a büdös életben nem rakják da többé, ahol más kijön ÉS EZT LÁTJA (persze az új trend, dehát akkor se na)
- megereszkedik a mell, gyengébb a hüvelyi záróizomzat.
- fura fehér lé szivárog a nő melleiből, és a gyerekkel is többet foglalkozik mint férfiakkal.
- jön a női anyuka.
- pár év múlva fejünkhöz vája a hálátlan dögje, hogy "nem én akartam megszületni"
És sorolhatnám még. Nekem bejött a lista használjátok ti is Cool

Egyik se kell.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 EmptyKedd Feb. 16, 2010 10:10 pm

MAXXxxx: köszönöm, már importáltam is. Nem tudom, hibátlan-e a dolog, de benne van az összes patkány, az tény.

P.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
15 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: