kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptySzomb. Jún. 27, 2009 1:19 am

TöKöS írta:
Yoda007 írta:
az miért baj ha vkit megvesz egy sereget, s ha nem tetszik eladja? Shocked s megpróbál olyat venni, ami tetszik. most szopjon olyannal, amit utál? nem mindenki mazochista...
Ugye, Özsge? lol!
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 38 711625
csak hogy megnyugtassalak, V-D, Eddy és én is adtunk el sereget, s vettünk mást. s nem látom, hogy itt hol a probléma... ez nem házasság. a szórakozáson van a hangsúly, no, meg hogy jól elverjük a másikat! Smile vagy legalább törekedjünk rá. Kocsmaasztal #3 - Page 38 617944
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptySzomb. Jún. 27, 2009 1:08 am

TöKöS írta:
Yoda007 írta:
az miért baj ha vkit megvesz egy sereget, s ha nem tetszik eladja? Shocked s megpróbál olyat venni, ami tetszik. most szopjon olyannal, amit utál? nem mindenki mazochista...
Ugye, Özsge? lol!
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 38 711625

Hmm?Ha az a kérdés,akkor igen,nem vagyok mazochista....Ha nem,akkor igen,adtam már el sereget....

Egyébként úgy látszik nem én vagyok az egyetlen aki ha tehetné akkor minden létező sereget megvenne aztán hajrá... bounce
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 10:09 pm

Yoda007 írta:
az miért baj ha vkit megvesz egy sereget, s ha nem tetszik eladja? Shocked s megpróbál olyat venni, ami tetszik. most szopjon olyannal, amit utál? nem mindenki mazochista...
Ugye, Özsge? lol!
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 38 711625
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 9:14 pm

az miért baj ha vkit megvesz egy sereget, s ha nem tetszik eladja? Shocked s megpróbál olyat venni, ami tetszik. most szopjon olyannal, amit utál? nem mindenki mazochista...
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 5:44 pm

Kinek? Milyen hibáját?

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 5:30 pm

inkább magánban. silent


A hozzászólást gojo összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 26, 2009 5:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 5:26 pm

Gojo, ne csinálj erényt a szükségből! MAXXxxx mindössze arra mutatott rá, hogy sokat rinyálsz. lol!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 5:14 pm

én viszont nem vásárolok össze vissza, nem adok el össze vissza, hanem éppen azon vagyok, hogy legyen egy teljes seregem. ellentétben másokkal, akik már 5-6 seregen vannak túl és éppen a 7. et tervezik a harmadik játékrendszerben. hogy miért baj, hogy közben más is megtetszik, ezt nem nagyon értem.

a patkány az egyetlen olyan tömegsereg jelenleg, ami gyalogságra épül és úgy is kell vele játszani és tetszik is (nem úgy, mint pl. a vámpírnál a ghoul sereg). sok nagy tömböt használ, mert muszáj neki, mert benne van a szabályaiban és mert nincs is neki más egysége! Very Happy márpedig én a fantasyban pont az ilyen tömegsereget szeretem. a birodalom is ilyen volt korábban, csak sajnos erre a kiadásra átment nagyon gunline ba. ettől függetlenül nem adtam el, nem kezdtem el egy 3 sereget...a patkány egyébként hamarosan jönni fog, lehet teljesen átírják, úgyhogy akkor lehet megint nem fog tetszeni. de majd emiatt jól seggbekúrom magamat, hogy hogy merek ilyet csinálni. eszelős dolog...szinte hihetetlen, hogy az embernek megtetszik valami ami korábban nem tetszett...alig hallani ilyet. néhány nap múlva vonulok is egyébként a börtömbe amiatt, hogy két éve valahogy megszerettem a rántott karfiolt, amivel előtte ki lehetett kergetni a világba. a bíróság szerint is köztörvényes az eset...

és mindezt egy olyan embertől akinek több 100 figurája van mindenféle játékrendszerből... Kocsmaasztal #3 - Page 38 159591
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 4:46 pm

Hm...kezdesz kiismerni... sírork

lol!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 4:11 pm

gorugrany írta:
Nem tisztem megvédeni Gojo-t, de én kb. hasonló módon vagyok a sereg tetszéssel, mint ő. Nekem se nagyon van olyan sereg (se fantazis se 40k-s), hogy ne tetszene és ne kéne. Egyes egyedül a tau-val vagyok úgy, hogy soha sem éreztem késztetést arra, hogy legyen tau seregem. De a figurák itt is nagyon tetszenek csak szerencsére elütnek annyira a 40k általam kialakított világképétől, hogy ne akarjak vásárolni közülük.

de te vasarlod is oket ... majd ugy megkonvertalod szegenyeket, hogy a keszitojuk nem ismeri fel oket... majd eladod mert jon a kovetkezo sereg Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 4:06 pm

Nem tisztem megvédeni Gojo-t, de én kb. hasonló módon vagyok a sereg tetszéssel, mint ő. Nekem se nagyon van olyan sereg (se fantazis se 40k-s), hogy ne tetszene és ne kéne. Egyes egyedül a tau-val vagyok úgy, hogy soha sem éreztem késztetést arra, hogy legyen tau seregem. De a figurák itt is nagyon tetszenek csak szerencsére elütnek annyira a 40k általam kialakított világképétől, hogy ne akarjak vásárolni közülük.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 4:01 pm

gorugrany írta:
Én az IG-re tippelek Very Happy

olyan mar volt nala es nem tetszett. En fantasy seregre tippelek Smile


Idézet :
mondjuk patkányt is szívesen megvenném...kéne nyernem a lottón, mert ez így nem lesz jó.
olyan sereget nem tudok, amire gojo ne irta volna mar ezt (es azt is, hogy nem tetszik, sose kell. Alt 2-3 honap van az utalat es a KELL kozott). Valamit csinalj mar, hogy megoldodjon ez a gondod (lotto5, nagy orokseg, gazdag nagyneni, munkahely, bankrablas, stb)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 3:59 pm

gojo írta:
mondjuk patkányt is szívesen megvenném...kéne nyernem a lottón, mert ez így nem lesz jó.
vegyél még törpét is, és akkor lesz 3 gunline sereged Razz
pateszoknak mikor jön új könyve?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 3:03 pm

Én az IG-re tippelek Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 2:35 pm

a birodalmat eltárolom neked egy ideig és ahogy van rá pénzem szépen kifizetem! Very Happy legalábbis a 6 os babákat el ne merd adni!

mondjuk patkányt is szívesen megvenném...kéne nyernem a lottón, mert ez így nem lesz jó.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 11:22 am

nagyobb lakast Smile

de erdekel, melyik eladasan gondolkozol es melyik jonne a helyere ?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 10:30 am

Még töprengés van, nem kell aggódni Razz, csak a helyhiány a ludas. Meg ugye lenne helyette másik, ha el nem rontom... Vagy egy nagyobb lakás...

Még vergődöm ezen néhány napig.

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 10:24 am

Pavano írta:
... életemben először én is seregeladáson gondolkodom...
WTF??? (Wajjon Találtál Fontosabbat?)
Melyik lenne a szerencsés(-étlen?)?
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 10:05 am

Bár a törpék jók, de nem orkok, ezért én nem licitálok. Mellesleg azért lehet, hogy Eddy ennél kitartóbb lesz. Majd kiderül idővel. Amit nem is bírálgatnék, tekintettel arra, hogy életemben először én is seregeladáson gondolkodom... Botrány ez, én mondom.

P. Mad
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyPént. Jún. 26, 2009 8:53 am

A csataszervezés rovatból merítve: ha először Eddy és Patrik játszik egymás ellen, a csatájuk után, szombaton kb. 13:30-tól OBS aukció törpékre. silent

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 8:56 pm

Bm:

Köszönöm, sokat segítettél.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 4:20 pm

MAXXxxx írta:
YKoS írta:
mondjuk az ATseket itthon is lehet ugye kapni.
dragabban Smile
de ez ugye nem volt meglepetés. itthon minden drágább, mert magasabbak a bérek, és jobban élünk mint ti, idegenszívűek Razz Wink
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 3:57 pm

YKoS írta:
mondjuk az ATseket itthon is lehet ugye kapni.
dragabban Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 3:32 pm

oksa. köszi.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 3:10 pm

Nem, MAXXxxxnak van AT-e, de ha veszek egy ilyet, akkor majd megmutatom amikor legközelebb arra járok, és akkor könnyebben tudod eldönteni, melyik éri meg neked jobban! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: