kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyPént. Feb. 03, 2012 11:51 pm

na az fasza. miket vettél?
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyPént. Feb. 03, 2012 11:43 pm

Bizony, beruháztam egy kisebb csapatra, amik már nálam is vannak. Szóval nemsokára nyomatom is... Egyenlőre a szabályokkal ismerkedek...
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyPént. Feb. 03, 2012 11:25 pm

Adamowich: jó ez a nekronos avatár. Úgy látom akkor döntöttél, hogy milyen sereget akarsz
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptySzer. Feb. 01, 2012 10:14 pm

Tudna valaki kölcsönözni egy szín összeállítás próbára chainmail festéket? Ha van vkinek egy fölös tubus akár meg is veszem.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyKedd Jan. 31, 2012 4:38 pm

Akinek sikerült levarázsolnia az IA 11-et, átküldené nekem az e-mailemre? Köszi!

Lécci, lécci!

(subaggut_kukac_gmail.com)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyKedd Jan. 31, 2012 9:46 am

én már megvettem a dupla autocannonocat, ezért igazából mindegy. Smile a többi meg szintén megvan már.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyKedd Jan. 31, 2012 9:29 am

Ilyet nem észrevenni?Very Happy
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyHétf. Jan. 30, 2012 10:01 pm

Kedves Grey Night-os kollégák! Nem tudom láttátok-e inkvizítoron az eladó GK seregről a hirdetést. Van dupla autocannonos drenya 3 db, darabja 4 ezerért. Több mint jól hangzik.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 5:14 pm

gojo írta:
harmadrészt meg nem arról beszéltem, hogy másnak is ezt kell használnia, hanem, hogy nekem jobban megfelel. tőlem aztán mindenki azt használja, amelyiket akarja.
én csak kiemeltem a pdf előnyeit, s a képek hátrányait Smile nem tartottam senki fejéhez pisztolyt, hogy szavazzon a pdf-re Razz
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 4:04 pm

gojo írta:
mivel nem tudom fejből a könyvet, fogalmam sincs, hogy melyik oldalra kellene ugrani.
Nincs ott a végén, hogy "ha balra fordulsz, lapozz a 7dik oldalra"? lol!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 10:21 am

Yoda007 írta:
gojo írta:
a win ugye az összes képet megjeleníti a monitor alján és ott a görgővel kurva gyorsan lehet váltani a képek között. Smile nekem ez gyorsabb, mint a pdf ben mászkálni. bár gondolom ez ízlések és pofonok kérdése.
az acrobat readerben meg ugye lehet oldalszámra ugrani a tartalomjegyzék alapján... : ) ráadásul nekem 1, 10, 100-as kép egymás után jön, ami határozottan rontja az olvashatóságot : )

gondolom nem mondok újat azzal, hogy a képeket át lehet nevezni és úgy teszed sorba ahogyan akarod. Smile másrészt az acrobat nálam állandóan akad. nem tudom, hogy nálad is így van-e ez, de nálam igen. mivel nem tudom fejből a könyvet, fogalmam sincs, hogy melyik oldalra kellene ugrani. a képek kicsiben megjelennek, ott kb. látom, hogy mit is nyitok meg. az acrobatba ez is körülményesebb, bár ott is van ilyen megjeleníthető lehetőség.

harmadrészt meg nem arról beszéltem, hogy másnak is ezt kell használnia, hanem, hogy nekem jobban megfelel. tőlem aztán mindenki azt használja, amelyiket akarja.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptySzer. Jan. 18, 2012 4:55 pm

Patrik írta:
6 5ös


Szerk:
Subba;Tökös: megnéztem a youtubeon egy videót, és jól csináltuk, egy körben több akciót végre lehet hajtani

akkor jó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptySzer. Jan. 18, 2012 1:58 pm

6 5ös


Szerk:
Subba;Tökös: megnéztem a youtubeon egy videót, és jól csináltuk, egy körben több akciót végre lehet hajtani
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptySzer. Jan. 18, 2012 10:43 am

gojo írta:
a win ugye az összes képet megjeleníti a monitor alján és ott a görgővel kurva gyorsan lehet váltani a képek között. Smile nekem ez gyorsabb, mint a pdf ben mászkálni. bár gondolom ez ízlések és pofonok kérdése.
az acrobat readerben meg ugye lehet oldalszámra ugrani a tartalomjegyzék alapján... : ) ráadásul nekem 1, 10, 100-as kép egymás után jön, ami határozottan rontja az olvashatóságot : )
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyKedd Jan. 17, 2012 9:12 pm

ezt a folyamatot nem értettem, de már értem, ha a második t helyett s-t olvasok.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 2:32 pm

a win ugye az összes képet megjeleníti a monitor alján és ott a görgővel kurva gyorsan lehet váltani a képek között. Smile nekem ez gyorsabb, mint a pdf ben mászkálni. bár gondolom ez ízlések és pofonok kérdése.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 1:33 am

gojo írta:
még lapozni is gyorsabban lehet benne, mert az adobe soha nem olyan folyamatot, mint a képek közötti váltogatás.
confused que?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyVas. Jan. 15, 2012 10:46 pm

az ia 11 nél én először néztem, hogy mi értelme a jpg eknek, de aztán rájöttemm, hogy nem annyira rossz ez így, legalább normálisan tudom olvasni telefonon is és egyszerűbb a nagyítása is. Smile nekem kifejezetten bejött. még lapozni is gyorsabban lehet benne, mert az adobe soha nem olyan folyamatot, mint a képek közötti váltogatás.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyVas. Jan. 15, 2012 9:53 pm

Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyVas. Jan. 15, 2012 4:00 pm

Akkor csak GK plaketteket tudok felajánlani a díszítéshez:D
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyVas. Jan. 15, 2012 3:58 pm

Sajnos az pont nem az igazi, mert nem linkeltek a lascannonok ezen a cuccon, a linkeltet pedig vétek szétvágni, mikor nekem pont olyan kellene Very Happy

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Baneblade-005

Egyébként erről van szó. A két oldalsó torony kellene, meg az elől lévő heavy bolter (nagytorony alatt).


A hozzászólást subaggut összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 15, 2012 4:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyVas. Jan. 15, 2012 3:54 pm

Van 2 db TL Lascannonom erre a célra.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyVas. Jan. 15, 2012 2:05 pm

Ágoston jóvoltából a klub megkapta használatra a korábban battlewagon szerepet játszó baneblade tankot. A cuccot megszabadítottam az orkos kiegészítőktől, és elég szépen rendbe tettem, de hiányos a fegyverzete. Szeretnélek megkérni titeket, hogy túrjatok bele a bitzeitekbe, és nézzétek meg, nincs-e felesleges:

heavy bolter tornyotok (legjobb, ha valami IG-s járműről származik, mert annak pont olyan a kialakítása, ez a kis trapéz forma torony)
1 db mozgatható heavy bolteretek
2 db sima lascannonotok, amit rá lehet rakni egy kisebb méretű trapéz alakú toronyra - ehhez pedig akkor kell torony is Smile
egy pár smoke launcheretek.

Arra gondoltam, hogy kifesteném/kifestenénk a tankot semleges, IG színekre, mert ezeket nem birtokolják a rendházak, viszont díszíthetnénk a klubban fellelhető sm rendházak bitzeivel (pajzsok, plate-ek). Aztán játszhatnánk valamikor egy apocalipse csatát.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyPént. Jan. 13, 2012 1:28 am

Bm írta:
Ha azt hitted, a modelleket festeni kihívás, akkor EZ AZ OLDAL nem neked való!


Büdösistenit az ilyennek. Kevés volt az atom, én mondom. Vagy sok.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 EmptyPént. Jan. 13, 2012 12:12 am

MAXXxxx írta:
IA11: http://mastig.ifolder.ru/28079928

kösz, már nagyon vártam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
11 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: