kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyPént. Szept. 12, 2008 3:04 pm

mekkora a mérete vajon?
nekem ezekkel a más gyártók sárkányaival mindig az a bajom, hogy a gw sekhez képest túl dinamikusak és így kicsit elütnek a többi babától. meg az is zavar néha, hogy túldíszítettek a gwsekhez képest. na ezen nincs legalább annyi cicoma, hogy kitűnjön, viszont a dinamikája ennek is komolyabb, mint a gw sé. vagy legalábbis így első látásra.

a másik, hogy rá tudsz űlteteni ennek a hátára akármit is?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyPént. Szept. 12, 2008 1:33 pm

Srácok szerintetek ez itten milyen lenne káoszsárkánynak? Esetleg wood elf sárkánynak?
kocsmaasztal - Page 14 6381
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyCsüt. Szept. 11, 2008 4:40 pm

Ahoj!

Olyan egyént keresek, aki tud interneten rendelni, fizetni. (Paypal rendszerben). Nekem nincs jelenleg olyan bankkártyám, amivel ezt aktiválni tudnám, és egy rendelésért nem is szeretnék ilyet csináltatni. Ezért kérem azt a bátor jelentkezőt aki a nevemben rendelne.

Üdv:
dectum
Vissza az elejére Go down
bábi
tizedes
tizedes
bábi


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Jul. 02.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 10:43 pm

Huszoniksz évig az 508-as mellett laktam. Azért annyira nem vesznék el a környéken... Wink
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 10:17 pm

Most persze Bábi azt hiszi srácok, hogy szívatjátok. Pedig... fogdmeg
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 10:05 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing
(neeeeeeeeeeeeeeeeem, nem is olyan... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 9:52 pm

gojo írta:
nekem ok. a péntek mehet tőlem. milőtt jöttök szóljatok rám, hogy kimenjek.

Exael irta: delutan 3-tol. (szoval, ha kimesz 5-6 korul, akkor is elsokent leszel ott Razz )
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 9:48 pm

nekem ok. a péntek mehet tőlem. milőtt jöttök szóljatok rám, hogy kimenjek.

helyszín:
rózsadomb, pósta. a póstával szemben van egy nagy füves terület, aminek a végén van egy barna faház, ami a faházak sorában az első. na oda kell jönni.

kocsival a pósta után kereszteződésnél balra, be a házak közé a parkolüba, ott egyenesen a házak között, az út végén T elágazó, ott megint balra, innen már látszik a faház. kb a környékén lehet parkolni. innen már egyértelmű.

asszem mintha egyszer már mondat volna, hogy megtaláljátok, mert ismeritek a környéket.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 8:45 pm

Most beszéltem a Kotával,és arra jutottunk,hogy akkor legyen a péntek.A helyszínről majd gojo tud részletesebb felvilágosítást adni,mármint,hogy merre is található pontosan...délután 3-tól akár már kezdhetünk is.Ok?
Vissza az elejére Go down
bábi
tizedes
tizedes
bábi


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Jul. 02.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 6:45 pm

exael: Nekem van egy közepes méretű hibrid tau seregem (gépesített nagyrészt, de azért szaladgálnak benne krootok is). Inkább hangulatosra építgetem, mint versenyképesre. Majd meglátod. Ezen kívül a démonok az enyémek.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 2:32 pm

örülök, hogy kota neked a csütörtök a szimpatikus, amikor elmondtam a telefonban, hogy hétfőn meg csütörtökön foci van és így a faházba nem tudok azokon a napokon kimenni...tudod azokon a napokon... affraid

nem baj, majd megint felhívsz telefonon és én megint elmndom, hogy:

NEM BASZKI, A CSÜTÖRTÖK AZ NEKEM NEM JÓ!!!!! fejetfalbaver fejetfalbaver

Laughing Laughing Laughing Laughing

egyébként a többi napon jöhettek a faházba is, ahol most, ilyen éghajlati viszonyok mellett egyébként elég kellemes az idő. ha mégis csütörtök, akkor valahova máshova kellene szervezni, mert az nekem nem lesz jó.

ja és egyébként mostantól jó velem vigyázni, mert fegyverem van!!!! szétváglakfénykardda
igaz csak kicsi műanyag skulókat lő ki, de 15 méteren belül, ha nincs valakin arcmaszk 100% os biztonsággal kilövi az első fogsorát akárkinek....na és persze ha nem a fejét találom el valakinek akkor is KURVÁRA TUD CSÍPNI!!!!!! tudom, mert a játék előtt kiálltam középre, hogy na akkor valaki lőjön seggbe...nem kellett volna. vagy legalább messzebb mentem volna...kolléga pontosan a seggem jobb féltekéjére célzott és talált. nem kis fájdalmamra...valaki szólhatott volna, hogy a szabadidőruha kurvára nem véd semmit... Laughing Laughing Laughing aztán kaptam egy sorozatot a hátamba is...na az kicsit még jobban fájt, mert csak póló volt rajtam... Laughing Laughing ezek után kértem, hogy a további sorozatokat inkább ne erőltessük... Laughing Laughing játék közben meg próbáltam annyira elbújni, hogy ne lőjenek meg...na szóval mostantól mindenki óvatosan, mert lehet kicsi vagyok de annél nagyobb a fegyverem!!! röhej nyalifali röhej
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 1:48 pm

Szép napot!


MAXXxxx: Köszikösziköszi! Tegnap ugyan próbálkoztam frissíteni a zeneállományt, de a Vangelistől elalszom. Már rutinosan, kis közbeékelésekkel: Tarantino filmek best of, Forrest Gump OST, Gladiator OST, A ravasz, az agy,... OST, Kics, ami nincs OST :afro: - megy nap mint nap a munkahelyen - és minden újért nagyon hálás vagyok.
Anno két éve költözéskor elmaradtak a zenéim, és hát csak epekedek az audiális ingerek után, de ez nem segít. fogdmeg .

Még egyszer: köszikösziköszi!

Nyamm
Vissza az elejére Go down
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 1:34 pm

jaja akkor jövőhét . Nekem a csütörtök a szimpatikus szóval ha gojo lesz akkor a faház jó lehet.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 1:32 pm

Max:jó nekem a hétvége,csak beszéljük meg pontosan hol,mikor...

bábi:akkor jövő hétre majd szervezünk valamit,a hely majd még kiderül.Neked vannak tauid?
Vissza az elejére Go down
bábi
tizedes
tizedes
bábi


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Jul. 02.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptySzer. Szept. 10, 2008 12:12 am

Jövő héten csütörtök-péntek-szombat-vasárnap akármikor ráérünk. Nektek hogy jó? Hol játszanánk?
Vissza az elejére Go down
bábi
tizedes
tizedes
bábi


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Jul. 02.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 9:05 pm

MAXXxxx: októberben állok elébe.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 8:23 pm

ok, akkor zoldseg ellen megyek Smile
+ Nyamm-nak elviszem a zenet, amit mar irtam itt

de azert jo lenne ha lenne mas is ellenfelnek... pl:
- Exael ellen nem jatszottam kb 9-10 honapja
- Voronkov ellen 1x jatszottam kb 2 eve
- Bill, Eddy, Berzenke, Kota ellen nem jatszottam (40K)

fantasynal meg:
- igazabol csak ellened es gojo ellen volt valami (meg talan eddy empire, de mivel neki gyikjai vannak, igy nem szamit mar)

de uj embereknel szivesen bevallalnek egy Tau elleni csatat pl (utoljara Koldun ellen volt amikor meg dectum kampany volt tervezve, olyan 2 eve))
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 7:25 pm

MAXXxxx: én szívesen játszom Ellened V. kiadás szerinti orksággal.

censork

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 4:45 pm

Bm írta:
MAXXxxx, lehet hogy érdemes lenne összeegyeztetnünk az utazásokat, akkor legalább egymás ellen tudnánk játszani! pale

jah, idei hazautazasok (hogy tudd osszeegyeztetni )::
okt 8-13
dec 20-jan 4
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 4:19 pm

MAXXxxx, lehet hogy érdemes lenne összeegyeztetnünk az utazásokat, akkor legalább egymás ellen tudnánk játszani! pale
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 4:12 pm

en most hetvegen (szombat-vasarnap) elerheto vagyok, de hozzaszolasok alapjan ez ugysem erdekel senkit, es nem lesz ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 3:04 pm

kota írta:

Tényleg a káosz gárdisták sosem halnak meg nem? csak egy másik fajta formát vesznek fel :kurvaronda1:

Nos, mivel Özsge ellen készülsz, aki ugye főleg Nurgle... igazad van!
Ha majd ellenem jössz, ami ugye Tzeentch, nos akkor változó! Very Happy

Jó játékot!

Bm

ui: ha nagyol ehúzzátok a szervezést, akkor 3 hét múlva szerintem otthon leszek, akkor vállalom a bulit Smile
Vissza az elejére Go down
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 2:55 pm

őőő én még nem játszottam az 5.-ik kiadás szabályaival. pale De Özsge már tuti. A 2000-2000 pontot Özsge és jó magamara gondoltuk egy csata erejéig hisz a Black Temple és a káosz már jó 2 éve vívja egymással hosszú és véres csatáját.
A 3000-3000 párosra értettem ami azt jelenti, hogy 4-en fejenként 1500 ponttal.
Aztán dögöljön meg a káosz lol! bár ez kicsit relatív Very Happy
Tényleg a káosz gárdisták sosem halnak meg nem? csak egy másik fajta formát vesznek fel :kurvaronda1:

Szóval akkor legjobb ha mondasz te egy időpontott és megpróbálunk alkalmazkodni. Nekem jó lehet a jövőhét bármelyik délutánja eddig még és szerintem Öszge se melózik lol! Gojo meg él, szóval rajtad illetve rajtatok áll.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 2:46 pm

Bezony, hosszú távra kilőtte a skirmishert a soft cover mögül. Tudom én hogy baj lesz...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 EmptyKedd Szept. 09, 2008 2:35 pm

40k sok:
egyszerűbb lenne ha kb mindenki felírná, hogy melyik napok lennének jók nekik mondjuk ebben a hónapban. hátha van valami közös metszépont. a hely rendelkezésre áll, mert én tanulok, tehát otthon vagyok. hétfőn-csütörtökön foci, akkor ne nagyon szóljatok. többi nap megfelel.

suba:
7+ ra rövid íjjal??????? What a Face What a Face What a Face és wood elfet akarnak venni, akiknek hosszú íjük van és már 4+ re eltalának minden ugyanilyen célt????? nem lesz ez így jó... affraid affraid
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
14 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: