kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzer. Jún. 18, 2008 4:17 pm

nem unatkozom, nem unatkozom, nem unatkozom, nem unatkozom...

qrvara unatkozom, es meg kb 1 ora visszavan munkaidobol.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyKedd Jún. 17, 2008 9:05 pm

Tiszteletem!

Még nem értem át Szerbiába, de Szegeden van szállásom és csoffadt netkávézós lehetőségem. Meleg van, de megmotozni csak holnap fognak. pig

Jövő hét elején megyek Pestre, addigra megint jön a fux, ha minden igaz, végre az enyém is. Ha véletlenül megjönne a 40K szabálykönyv, akkor ünnepelhetnénk, ha nem, akkor kevesebben iszunk.

Még egy adalék: Ópusztaszer hazavár! És marasztal is, testhelyzettől függetlenül...

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyKedd Jún. 17, 2008 11:53 am

Gratula Pavanonak!

Most már papírod is van arról, hogy sokáig emlékszel a régi időkre!

Bm
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 9:06 pm

Pavano: cheers és kár, hogy nem jöttél fel a TK-ra, mert Eddyvel eltettük magunkat...nem gyengén...Wink

Mindenki: Most nyugalom van, mert a Boney M (Csontos M? Na mindegy....) épp nincs itt, de asszem hosszú éjszakának nézek elébe a sok tesóval, bulival meg piával...sztem legurítok reggelig pár felest...nem beszélve a vesefájdalmaimról, amire még gyógyszert is szedek... cheers Hail the night shift! cheers

Tessék velem együttérezni...Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:29 am

sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork

GRATULÁLOK PAVANONAK EGYETEMI TANULMÁNYAI SIKERES BEFEJEZÉSÉHEZ!

de azért:

sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork sírork


Nyamm
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 7:34 am

Ööööö... A nehézlovasokra gondoltam. A flagellánsokat kicsalják, aztán nem tartanak fel senkit magukon kívül, nem egy gólpassz, még hátvédnek is sovány. A Rat Ogre meg sok pont, oszt' ha lelőnek egy-két hajcsárt, már szaladnak is el (ld 5).

KÖZÉRDEKŰ BE/KIJELENTÉS: holnap reggel elmegyek Szerbiába, legnagyobb sajnálatomra péntek estig ott is rohadok. Rossz lesz, így sem babázni, sem vidámkodni nem fogok. Addig semmire sem vagyok használható, ha nagy baj van sms-ben értesíthető vagyok.

Ha megjöttem, szeretnék egy játszós napot tartani szombaton vagy vasárnap. king

P.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyVas. Jún. 15, 2008 2:38 pm

Öööö... tk lovasság igen hasznos, mert mozog és lő és 360-ba lát. Igen gólérzékeny, mint az a lófejű vande s(z)ar holland csatár.
A flagellánsok szerintem egy korn lovasságot is feltartanak legalább két körig. Szerintem ez még a griffin banneres empire kockának menne. Hiába statikus meg minden. Szerintem az empire seregben a tank után az egyik legütősebb csatársor. Csakhát olyanok mint az olaszok. Egyszer fenn, egyszer lenn.

(Hamár mindenben van valami foci)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyVas. Jún. 15, 2008 12:23 pm

tudom, hogy van rá faq, de én azt szerettem volna kideríteni, hogy valójában tud e, nem pedig, hogy a gw elbaszott szabályát még elbaszottabban megmagyarázott módon tud e! Very Happy

pavano:
na ugye, hogy mindenben van valami foci!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyVas. Jún. 15, 2008 10:49 am

Gorugrany: bizony tud, de a sas nem tud fázni, csak nagy hidegben - tudod, közelebb van repülés közben a Naphoz...

drunken drunken drunken

Amúgy a sas - Voroncov kolléga seregében - megmutatta, hogy idegesítő, de nem csinál semmit. Nagyjából minden seregben van ilyen egység, a Tomb Kings-nél a lovasság, a patkányoknál a Rat Ogre-k, a Birodalomnál a flagellánsok...

Csoda, hogy valamiért mindig belerakják őket a kezdőcsapatba, pedig soha nem adtak még egy nyomorult gólpasszt sem...

Mindenben van valami foci, én például állandóan lesen vagyok.

P.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyVas. Jún. 15, 2008 10:09 am

De gojo, már régóta FAQ van róla, hogy a Treeman tud SaS-olni. bounce

lol!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 6:18 pm

megnéztem a narnia II. őt.

1. szar, ne nézzétek meg. (ez a 14 év alattiakra nem vonatkozik)

2. megtudhattuk belőle, hogy narni a narniaiaké!

de ami ennél is fontosabb!!!

A FAEMBER MOZGÁS KÖZBEN IS ALKALMAZNI TUDJA A GYÖKÉRTÁMADÁST!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

azt sajnos nem tudtam kideríteni, hogy tud e vele stand and shootolni, mert a terror miatt pánikot dobott az ellenfél és az összes egysége elrontotta az ldt és elrohant. Sad

mondjuk szerintem csalás volt a téma, mert volt vagy 20-50 faember...pedig ekkora csatát biztosan nem játszottak...

asszem kinőttem a gyerekkorból...remélem azért a mikulás még jönni fog idén...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 7:03 am

Gojo: Tényleg féljetek! Igaz a WJP-doktrina a kétlábon járó gyerekgyárról, és ha nyígás is, én nem akarok ilyen lenni. Ha a kétszínűség, áskálódás, irracionalitás és anyaság mind nemileg kódolt is - én nem, én nem, én nem. Én szeretném, ha lenne közös hülyeség és hobbi a párommal azon kívül és azután is, hogy megajándékozott a génkészlete felével, én lázadok a függönyszín, farfekvés, kisrugdalózó és többi csoffadt beszédtéma ellen. Eléggé partizán harc, de ha nem vesztek sanity-pontot, már jó! :kurvaronda1: burning fejetfalbaver

Exael: Naaaaaaaagyon durva a könyv. Neked visszahozza a középsulis korod humorkodását, nekem füligpirulás. De Nirót én is szeretem, csak azért nem kedvenc, mert hát Al Pacino is nagyon jó, főleg a huá! vagy hasonló felkiáltásaival (Egy asszony illata, Az ördög ügyvédje:-), és hát ők ketten együtt a Szemtől szemben c. filmben..... nyamm! Állítólag a Keresztapa 3-ban is találkoznak, de ezt sem láttam. A Misszió megvan itthon is, a Kaszinót azért keresem, mert még nem láttam egyben. a Nagymenőket pedig nem tudom, hogy láttam-e. De azért köszi!


ui.: sok évvel ezelőtt láttam egy olyan filmet is, aminek magyarul Krumplivirág volt a kissé röhejes címe. Ha valakinek otthon sutyiban megvan, akkor hozza el, légyszi.

Nyamm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 12:09 am

Nyamm-haikan írta:

És megtudtam, hogy ezek akkor is megszerzik a pocaklakót, ha a férfiak nem akarják. Girlpower. Suspect
Nyamm

kösz, hogy szóltál! rajtuk tartjuk a szemünket!
Cool
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyPént. Jún. 13, 2008 6:30 pm

Ókori huncutkodás..?Minimum orgia legyen...!! Very Happy
Nyamm:
Nekem De Niro a kedvenc szinészem,eddig minden filmjét sikerült megnéznem.Nem rossz a Kaszinó,de szerintem a Nagymenők jobb a témában,illetve dvd-n megvan a Misszió,majd elhozom Pestről.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyPént. Jún. 13, 2008 6:06 pm

Subba: Ez az Apuleius-féle csacsikönyv? Mert ha igen, Exael nem csak a Cybele-Kübelé néni miatt találhat benne izgi dolgokat. Hanem a sokféle-fajta-helyzeti huncutkodás miatt is.

De tényleg, megvan valakinek az Elemi ösztön c. film dvd-n? Ma olvastam róla, és érdekelne (voyeurség, kukkolás-érzés és szexualitás a vásznon...). Meg a da Vinci-kód is (ez most csak a hetéra-dolog, termékenység kapcsán). És a Kaszinó Robert de Niróval? Robert de Nirós film csak úgy? Festős-filmnézős nap? bounce Very Happy bounce

ui.: Ma átl. 3.5 kismamával voltam egy légtérben össz fél óráig. Két pocakos és egy kinnlevőség. Újraértelmeztem minden eddigi nyűgömet. És megtudtam, hogy ezek akkor is megszerzik a pocaklakót, ha a férfiak nem akarják. Girlpower. Suspect


Nyamm
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 12:04 am

Köszi,de keresgélés közben sokat olvastam róla,ennyi elég.Igazából Lovecraft néhány irásában emliti,onnan jött az ötlet,hogy utánanézzek.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzer. Jún. 11, 2008 10:44 pm

Ha komolyan érdekel a téma, nekem vannak komoly jegyzeteim ókor vallástörténetből, amelyek véggkövetik a kultusz elő és utóéletét. Valamint mindenképpen ajánlom az Aranyszamár című könyvet, annak is a 13. fejezetét (a régi kiadásnak) mert abban elég komolyan leírja egy szemtanú a kultuszt. Tetszeni fog. (egykorú a történet)
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzer. Jún. 11, 2008 10:31 pm

Csak érdekességképpen a következő dolgokat találtam a Kübelé kultuszról:

"London. Ókori transzvesztita sírjára bukkantak brit régészek az észak-angliai Catterickben. A IV. században eltemetett fiatal római férfi női ruhában járt, és valószínűleg kiheréltette magát vallási okból. A kutatók korábban nem találták nyomát annak, hogy a római Britanniában is lettek volna követői a papjaitól önkasztrálást elváró Kübelé istennőnek. A sírban fekvő férfi fekete borostyánkőből készült nyakláncot és karperecet, agyagpalából való karkötőt és bronz bokaperecet viselt. A Reuters szerint Nagy-Britanniában ez az első olyan késő római kori sír, amelyben ilyen ékszergarnitúra van egy férfin."

A megboldogultat életében transzvesztitának, nőimitátornak tekinthették és valószínűleg gallus volt – vagyis egyike Kübelé istennő lelkes híveinek. Jóllehet a csontvázat már 1981-ben megtalálták, a tudósoknak két évtizedre volt szükségük a női ékszert viselő férfi rejtélyének megfejtéséhez. Kübelé földanyaistennőt lármás nyilvános fesztiválokon ünnepelték és leendő papjai speciális díszes fogókkal „hímtelenítették” magukat. A kasztrálás után Kübelé papjai felékszerezték magukat, rikítóan díszes női ruhákba öltöztek, turbánt vagy tiarát tettek a fejükre és nőies frizurát viseltek.




"Az emberiség legrégibb vallási hiedelmei között számos olyat találunk, amely az életigenlő istennel szemben a halál és a pusztítás isteneit részesíti előnyben. Ez nemcsak és nem egyszerűen a borúlátás és a gyilkos indulatok vallásos kifejeződése lehet, hanem többnyire a körülmények szülte félelmekből táplálkozó rossz válasz a természeti és társadalmi bajokra.
Persze, a gyilkos tulajdonságokkal felruházott istenek köré szervezett kultuszok többsége beéri a jelképes, csupán kilátásba helyezett pusztítással. Például a frígiai eredetű, a Teremtés Anyjának tekintett Kübelé (latinul Cybele) istennőhöz a Római Birodalomban és Kis-Ázsia számos vidékén háború idején azért könyörögtek, hogy nyújtson védelmet az ellenséggel szemben. A rendszerint – a résztvevők önkívületéig fokozott és hisztériába torkolló – zártkörű összejöveteleket olyan papok vezették, akik kasztráltatták magukat, hogy az „eszményi anyaistennőt” feltétlenül és önzetlenül szolgálhassák. A szertartások azonban – noha a résztvevők ezeken például élő bikát áldoztak fel vérét magukra csurgatva és valószínűleg kábítószereket is fogyasztottak – valójában ártalmatlanok voltak"

Izgalmas lehetett... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzer. Jún. 11, 2008 6:01 pm

MAXXxxx: Ha Pavano cuccai kinövik a lakást, vesz egy nagyobbat. Ha több babája lesz, készíttet még egy szekrényt. Ha szeretnétek, hogy kitegye a posztered, kiteszi. Egyébként amíg nekem van hely, én is csak örülök a nálunk megrendezett bandázásoknak. Fal meg még van szabadon. A törékeny, naiv és visszafogott anyám a jövő héten jön látogatóba - de szerintem a nappali démonokkal lenne teljes. Ide vele! Cool

Berzenke: Egészoldalas cikk tőled, tegnap? Nagyon kómás voltam, de mintha te követted volna el... Suspect

Cicis téma: Remélem, a férfiak bűnösök - nem csak azért, hogy lehessen őket okolni (bár én nem szoktam), hanem, mert egyedül rossz lenne bűnözni.

News from my workplace: rossz az ivararány a munkahelyemen. A napi témák: a férfiak bénák, a kolléganő béna, anyám szerint béna vagyok, a te férjed még ott dolgozik, a kolléganőnek hátulfekvő méhe van. HEEEEEEEEEEEEEELP!

Nyamm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzer. Jún. 11, 2008 12:12 pm

Idézet :
gratula! minden ilyenre nevezz és hozd haza a nyereményeket, a versenyeken meg ki lehet tenni, hogy mekkora királyok vagyunk! (érted, te nyered és mi vagyunk! )
mint a magyar munkatempo, 1 dolgozik, 5 lapatot tamasztja. Smile


gojo írta:
szerintem ha lenne klubhelység akkor maxxxot rá lehetne beszélni, hogy ne akarja megtartani...de nincs. szóval addig megtarthatja. Sad

siman, mivel sosem voltam nagy hive a posztereknek.
De odaadni csak akkor most, ha van klubhelyseg (azaz Pavanonak akar oda is adhatnam Very Happy, bar igy is alig fer el a lakasban a cuccoktol )

alternativ felhasznalas, hogy oszi/teli verseny(ha lesz ilyen) dijat meg lehetne oldani igy:
- 3-ik hely: IG medal
- 2-ik hely: Chaos Demon Poszter (muanyagnak tunik)
- 1-o hely: 5th ed poszter (szovetet igernek)

eleg occso, mivel ingyen vannak, eleg exkluziv, mivel ugy kulonben megvehetetlenek, nekunk meg elegge mindegy, mivel nincs klubhelyseg, ahova ki lehetne rakni Smile

Bm: ha bolttol visszakapom, akkor megprobalom lefotozni, de az is lehet, hogy csak kereken, mivel gatlastalanul o lesz a demonic-herald-om(sima vagy tenyleg, mint masque) a seregben.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptySzer. Jún. 11, 2008 11:38 am

Gratula MAXXxxx!

Tudsz nekunk kepet mutatni a dijnyertes alkotasrol?

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyKedd Jún. 10, 2008 11:53 pm

szerintem ha lenne klubhelység akkor maxxxot rá lehetne beszélni, hogy ne akarja megtartani...de nincs. szóval addig megtarthatja. Sad
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyKedd Jún. 10, 2008 10:57 pm

Gratulálok!Milyen jó lenne elhelyezni a posztert a klubhelységünkbe...!(ha lenne és ha Maxxx nem akarná megtartani) Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyKedd Jún. 10, 2008 9:20 pm

szép volt MaXXxxx!!! sörk
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 EmptyKedd Jún. 10, 2008 9:17 pm

maxxx:
gratula! cheers minden ilyenre nevezz és hozd haza a nyereményeket, a versenyeken meg ki lehet tenni, hogy mekkora királyok vagyunk! (érted, te nyered és mi vagyunk! Very Happy )

viszont képet azért csinálhattál volna az empire dologról...még ha csak telósat is... Crying or Very sad

egyébként jelen írásokból is jól látszik, hogy nem a férfiak miatt csináltatják a nők nagyra a melleiket! van ugyan aki azt szereti de az igazán komoly választásnál nem nagyon játszik szerepet. ennyit a férfiak vétkességéről! Very Happy

én személy szerint, fenék és lábpárti vagyok. nálam a mell az csak másodlagos, lévén sokszor el sem jutok odáig, mert már a lábnál vagy a fenéknél fordulok tovább... Laughing ha meg mégis átmegy valaki a rostán akkor a következő az arc. a mellét csak akkor veszem szemügyre, ha akkora, hogy nem látom tőle az arcát! Very Happy de ott meg már valami gáz leszen... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 24 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: