kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Dec. 02, 2008 2:16 pm

hát igen gojo ez nem az én fél-évem volt. Talán majd a következő.
Fél időben gyengébb teljesítmény aztán a végére belehúzok.

BM: Hát 40k-t már nem igen sőt szinte se mennyire. Jelenleg az össze írás van folyamatban miből mennyi van és aztán felkerülnek a nem kellő de ha másnak kell rovatba az rpg-n. ezzel itt is közzé teszem ha bárkinek kell 40k BT kb 2500+-os elég jól felszerelt és szinte az összes babáig kifestett sereg hát ne kíméljen.
Sajnos sok indok közül a legegyszerűbb, hogy még a fantasyra sincs időm pale
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 10:27 pm

Pavanónál ez a válogatás nem igen lesz gond, ha sikerült rávennie számos embert, hogy kiválogassák a Vampire gyüjteményét, hogy lehessen játszani, majd amint a befogott "válogató" kilépett az ajtón Pavano békés közönnyel visszaborította a több órás munka gyümölcsét a dobozba.

Egyszóval, ez nem vezetne célra! Razz

Bm
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 9:48 pm

gojo írta:
namost a siker azon múlik, hogy kb milyen mélyre teszi el és elteszi e. ha szépen bedobozolja őket, és egymásra helyezi, keverve, hogy a dobozokban lévő seregek össze vissza legyenek egymáson, hogy ne lehessen egy sereget egyszerűen kiszabadítani, akkor bizony sikerülni fog...ember nincs aki egy játék kedvéért kiválogat egy sereget egymásra rakott dobozokból...szóval azért van rá esély.

de van, csak elszántnak kell lenni hozzá és esetleg segítségnek! cat így is egy nagy szopás, de bevállalható!!!! Ez olyan mint a legózás
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 9:09 pm

namost a siker azon múlik, hogy kb milyen mélyre teszi el és elteszi e. ha szépen bedobozolja őket, és egymásra helyezi, keverve, hogy a dobozokban lévő seregek össze vissza legyenek egymáson, hogy ne lehessen egy sereget egyszerűen kiszabadítani, akkor bizony sikerülni fog...ember nincs aki egy játék kedvéért kiválogat egy sereget egymásra rakott dobozokból...szóval azért van rá esély.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 9:01 pm

ugysem fog sikerulni...

visznt azt meg lehet probalni, hogy nem 5x8000pt-ot gyujtesz ossze Smile
en probalkozok, egyenlore ugy tunik sikerrel (meg tudom allni az ujabb vasarlasokat)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 8:59 pm

Bm: másik sereget?

Ha rám hallgatsz, meg sem próbálod... cheers

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 4:36 pm

Pavano írta:
- Három sereg (vámpír, birodalmi, 40K ork) eltűnt a polcokról, a továbbiakban nem szerepelnek, amíg rájuk nem kerül a sor. Még figura-kölcsönadás céljából sem vagyok hajlandó elővenni őket az elkövetkező időkben.

No No No No No
pale pale pale pale pale
sírork sírork sírork sírork sírork

Nork? Vagy no ork?

Hát, sajnálom. Remélem hamar megleszel a lentemlített dolgokkal, és aztán jön a dakkadakka !

Addigra talán én is kész leszek a Chaosszal, bár nekem nincsenek ilyen nagyravágyó terveim, hogy idén.
Igaz a 2 hét karácsonyi szabadság jó lenne erre a célra.

Bm

PS:
De hát milyen inspiráció ez így nekem, hogy másik sereget kezdjek? bounce
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 2:36 pm

Tiszteletem!

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY! censork

A mai napon ezt mondá nékem az Úr:

"Ahol csak vízszintes felületet találsz, azt telerakod faszságokkal. Nem helyes ez így." verork

Tényleg nem. sírork

Beláttam, hogy sok a hobbi és az eszkimó, de kicsi a (r)lakás ennyi tökséghez, csak dőlnek-borulnak a babák-dvd kupacok-puskák-asztalok-számítógépek. Semminek nem tesz ez így jót, legkevésbé a fent nevezett vagyontárgyaknak.

Tehát a családi ház megvásárlásáig (ami eséllyel nem ebben az országban lesz), illetve következő intézkedésekig az alábbiak vannak érvényben:

- Három sereg (vámpír, birodalmi, 40K ork) eltűnt a polcokról, a továbbiakban nem szerepelnek, amíg rájuk nem kerül a sor. Még figura-kölcsönadás céljából sem vagyok hajlandó elővenni őket az elkövetkező időkben.

- Két seregem van, amivel játszani lehet nálam-velem, a Skaven és a TK.

- Ezeket viszont teljesen készre fogom festeni-modellezni (TK-t még az idén, a patkányokat március végéig), aztán kerítek sort valamelyikre a spájzból.

- Szerzek egy normális fényképezőgépet és az elkészült babákról teszek majd fel képeket a hónapokkal ezelőtt megnyitott témáimba...

- Igyekszem csak festett figurákkal játszani, hogy ezzel is motiváljam magam.

Uff, én beszéltem! dakkadakka nonork igenork

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptySzer. Nov. 26, 2008 3:53 pm

hát ha nyamm nap van akkor boldog nyamm napot! (mármint, hogy tegnap, amikor nem volt netem!!! )
és hogy ajándék is legyen:

kocsmaasztal - Page 8 Blumen_020
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptySzer. Nov. 26, 2008 1:13 pm

Keresek egy embert aki járatos az e-bayes vásárlásban, és megszerezné ezt nekem:


doom diver 1992

Először is licitálni kellene, pénz utalni, aztán odaadni nekem, én meg kifizetném. Ilyen egyszerű, de reg. nélkül és dombornyomott kártya nélkül bizony macerás Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptySzer. Nov. 26, 2008 12:41 am

Bizony-bizony! Boldog Nyamm-napot!

Bm
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 25, 2008 9:14 pm

Ha jól tudom, ma Nyamm nap van, úgyhogy sunny queen drunken , süti, csoki, nagyrántotthús!
Amúgy a bármilyen színű goblin jobb, mint a semmilyen, úgyhogy hajrá! Én egy időben SW 1. epizód Amidala királynő kíséret-színű gobókra gondoltam, de idő hiányában nem lett belőlük semmi.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 25, 2008 4:12 pm

most mi van! az empire babáim pont ilyenek! Very Happy na jó nem rózsaszínek, inkább lilák...de akkor is kb ilyenek! a fehér egyébként nagyon jól van festve rajtuk! csak nem kulázni a bögenhafeni házigoblinokat!!!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 25, 2008 4:00 pm

Subba és MAXXxxx: A linket most, munkahelyen sajna nem tudom megnyitni. Egyébként málna, szeder, csipkebogyó és áfonya színekben gondolkodom. A rózsaszín, mint pink szóba sem jöhet. Igaziból azokat színeket szeretném, amiket (nyilván utánam) mostanra követett le a magyar pláza divat. Szóval 2008 téli trend színei lesznek, az összhatás sok esetben a visszafogottság mellett szereti a merész, élénk kiegészítőket. fejetfalbaver
Egyébként a Nightgoblin köpenyekre festett csillagokkal is baj van? Még nem tudom, hogy Skull white vagy Shinig gold lesz. Ebben segíthettek dönteni. Amit konvetálok majd én is (mert a fiúk is mind olyan ügyesek ebben): pompon a sapikra. Óriásnak egy mackót hoznék.... fogdmeg

(((Büszke Másság Nyamm)))
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 25, 2008 2:53 pm

Nyamm-ot nem olyannak ismerem.
De ezek a belinkelt pacifista orkok/goblinok oriasiak Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 25, 2008 2:42 pm

Nyamm-haikan: olvastam volt a gémszdéj topikban hogy készülnek a goblinok. ígérd meg, hogy nem lesznek lilák-rózsaszínűek: egyrészt nemá, másrészt elrenttentésül:

Jajj
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyPént. Nov. 21, 2008 9:24 pm

Hali!
Én kerestem, de elvileg már úton van. Pavano hétfőn megy érte, úgyhogy már nem aktuális.
Azért kösz
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyPént. Nov. 21, 2008 7:55 pm

Halihó!

Valaki ha jól emlékszem keresett griffet, csak nem találtam melyik topicban!
Ha még kell, akkor írjon az illetö egy privát üzenetet, aztán jól megmondom neki, hogy van egy szerintem pofás nagymadár az egyik LofR figura képében!

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyHétf. Nov. 17, 2008 7:02 pm

Hát a ha igaz lesz ez az új Ld móka, akkor rosszabb lesz a srácoknak, de azért nem lesz az olyan nagy szívás. 10-15%-al kisebb a valószínűsége az új rendszer szerint az Ld megdobásának viszont nyugodtan lehet nagyot dobni csak arra kel ügyelni, hogy egyforma legyen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyHétf. Nov. 17, 2008 1:58 pm

hát ez a tikitakimikimuki elég vicces... Very Happy:D:D:D:D:D na mindegy, végülis gyíkok. Very Happy viszont ha elmegy a cold blooded akkor elég nagy szívás lesz gyíkoknak. eddig ez volt az egyik legnagyobb előnyük.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyHétf. Nov. 17, 2008 3:12 am

Érdekesség: http://samuraigunslinger.com/2008/10/28/warhammer-new-lizardmen-rumors
Jaj de várom már Smile
Megismerkednék szívesen ezzel a sráccal
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 11, 2008 11:42 pm

aha, o az.
cetli szerint: Minnen Råtta.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 11, 2008 11:19 pm

Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 11, 2008 10:28 pm

Patkány kell! Bevállaljuk!

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 EmptyKedd Nov. 11, 2008 8:32 pm

Foleg Pavano fele megy a kerdes: van-e igeny egy darab pluss patkanyra valakinek ?

IKEA-s jopofa dog. Patkany (skaven) gyujtok elonyben.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal # 5
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: