kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptySzer. Júl. 02, 2008 11:17 pm

feltettem az blogra a birodalmi történelem fordításának első részét. aki érdekel fusson neki és olvassa el. nagyjából 2-3 naponta szándékozom folytatni a dolgot. így talán olvasni és fordítani is könnyebb. egyszerre elolvasni az egészet nem biztos, hogy van idő. kisebb részletekben viszont lehet többeket érdekel. ha találtok benne helyesírási hibát, akkor légyszi szóljatok és javítom.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptySzer. Júl. 02, 2008 12:44 pm

Azért vannak még érdekes dolgok... Laughing
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptySzer. Júl. 02, 2008 2:11 am

na ehhez kapcsolódó hír, hogy felvettem a kapcsolatot, vagyis felvette velem a kapcsolatot az inkvizítoron az a pécsi kolléga aki 40k zik még a városban...vagyis többen vannak és 40k znak. hogy hogyan kapcsolódik ez ide? azt írta, hogy jelenleg azért nincs ideje és nem is szólt ezért nekünk, mert sokadmagával részt vesz a rockmaraton szervezésében... Very Happy írtam neki, hogy ti mentek is néhányan... meg, hogy berzenke kolléga talán még sajtótájékoztatón is volt...lehet szerencsétek lesz és lesz protekciótok.... Very Happy egyébként azt az infot kaptam, hogy a Pécsi Est színpadon lesz színpadmester. gondoltam megosztom veletek.

tisztességes neve egyébként fodor bálint. remélem nem ró meg érte, hogy ideírom. iwiwen meg lehet keresni. már be is jelöltük egymást. az ismerősemi között megtalálható.

ha lesz idejük a fesztivál után, akkor valahogy megoldjuk a találkát. ha más nem akkor a habosbabos kajadélutánra én már meginvitáltam őket, amire szívesen el is jönnének.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Júl. 01, 2008 11:34 pm

És jön a Fintroll is:) Na arra muszáj lesz, az Amorphissal még ismerkednem kell, nem beszélve a szervezős részéről.
Ja, a hétvégén valaki jön a Folk and Roll fesztiválra? Én magam a Skyclad-es napot támogatom, ha jól tudom, akkor lesz pl. Moon and the Nightspirit is.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Júl. 01, 2008 9:09 pm

Eddy: Ne csináld. Anger leads to hate. Hate leads to suffering. - Én a Te helyedben nem pazarolnék senkire morcot. Nem éri meg. Bár, ha beledongolok, én is ilyen voltam (vagyok sokszor, de pszt! Embarassed ), vagy még ilyenebb. Sebaj: majd ha a srácok mondják és/vagy annyi idős leszel, mint én :kurvaronda1: , majd elhiszed.

A főzős részt sütikkel támogatom.

Izé, hirdetek:
Tinédzser korom egyik kedvenc zenekara, a finn Amorphis jön Pécsre, a Rockmaratonra 10-én (oké, az énekest azóta lecserélték, de ettől még erős a nosztalgia és a kísértés érzése). Akinek van kedve, vagy amúgy is ott lesz, az szóljon, mert szívesen csatlakozom holmi önfeledt zenehallgatásra. De egyedül tutifix nem megyek pale .

Itt egy zene tőlük. Vagy kettő-három drunken , kronologikusan.
Black Winter Day: https://www.youtube.com/watch?v=bVLCHDw9vOk&feature=related
My Kantele: https://www.youtube.com/watch?v=XTfak_Nv5LE
Divinity: https://www.youtube.com/watch?v=KE48yblrfJg&feature=related


Nyamm
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Júl. 01, 2008 6:29 pm

Nos úgytűnik, ma eldőlt, hogy a nyarat kecskeméten Mad silent (nemigazhogynincsegyhányóssmile) töltöm. De majd ha valami rendezvény lesz jövök szívesen. Persze jövőre is foglak titeket fárasztani, remélem jobban mint most! Na mindegy. Ha rendeztek valamit akkor fantasyban lehet számítani rám, persze ha addig lesz egy kapitalista imperialista főnököm, hisz akkor lesz fizetésem és akkor el tudom dugás -i . Vagy felcsapok pirat -nak. Twisted Evil a második jobb. igen.
Na Gojo ha szervezel rám 75%-al számíthatsz.
Ja és bassza meg magát a főbérlőm egy vaslapáttal, de jó kacskaringósnyelűvel, hogy eltévedjen benne és jó szálkással. elephant
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Júl. 01, 2008 4:09 pm

Sztem nyugodtan lehetne mindkettő egyszerre,főleg ha ilyen kötetlen játék lesz...Ezt a főzős dolgot azért is irtam mert akkor összejövünk többen,és lehet gondolkodni a szervezésről.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Júl. 01, 2008 4:02 pm

nos a főzős-játszós nap az bélától függ, akinek érthetően a családjával is, meg még egy csomó más dologgal is kell törődnie, így gondolom azért nem a jövő héten lesz. Smile ha béla szól, hogy van rá ideje akkor a faház rendelkezésre áll, valamint beszerezzük az alapanyagokat és csinálunk sokacbabot ha jól emlékszem. ha valahogy meg tudnánk oldani, hogy támasztékot szerzünk addigra egy 2. asztal alá, akkor lehetne közben 2 asztalon is játszani, mert a hely az megvan hozzá. ha más nem kint a teraszon biztosan elfér mégegy asztal. egyébként csak egyen lehet játszani.

versenynél/találkozónál milyet szeretnétek? csak 40k vagy lehetne fantasy is? mert ha mindkettőn gondolkodunk, akkor én szívesen nekiállok a gondolkodásnak fantasy ügyben. ha csak 40k akkor sajna megint csak a pakolás része marad nekem... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Júl. 01, 2008 3:51 pm

Az jutott eszembe,hogy valamikor ősszel kéne Pécsen rendezni valami játékot,lehet verseny is,de akár a kerekihez hasonló sima játszós dolog is...Meg kéne beszélni.Egyébként ha jól hallottam akkor lesz valamikor egy főzős-játszós nap is hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyHétf. Jún. 30, 2008 11:19 pm

pedig nem is mondogattam sokat hogy hö?, vagy hogy hőőőő. Shocked legalábbis vasárnap hajnalig biztos nem.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyHétf. Jún. 30, 2008 9:53 pm

némi gondolkodás után eszembe jutott, hogy miért találtak mindig berzenkéék kővetői a kerekegyházi fiestán!!!
hát azért, mert hőkővetők voltak...

(most már megjöhetne a pizza, mert azt hiszem hülyeségek jutnak eszembe az éhségtől...)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyVas. Jún. 29, 2008 3:53 pm

Na én most értem haza,és azt kell mondanom,hogy még a várakozásokat is felülmúlóan jó volt a kereki buli(ami pedig nem semmi!) Very Happy Smile
És köszönöm minden szervezőnek:külön is Leslie,Cowboy,hogy létrejöhetett ez a hétvége.Voltak kurva jó csaták,és még sok minden egyéb is... Cool Részletesebben később,majd a csatámról is irok,de most asszem alszok egyet... drunken
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptySzer. Jún. 25, 2008 9:54 pm

Pedroval reggel csisszre ugyanakkor írtunk. Mondanám, hogy misztikus, de nem mondom. Inkább e.(gy) off- állapot.

Holnap zúzás! háháhá háháhá háháhá

Nyamm
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Jún. 24, 2008 4:02 pm

Pavano: nem hiszem, hogy odaérek ma, Szilvi gépe összeomlott és Xp-t telepítek. Az adatlementéstől (20 giga) viszont úgy túlmelegedtett a szerkentyű, hogy a bios lelövi gépet. Imádom ezt. burning Szóval egész nap itt fogok olvadni a tizediken. Sad (Az okményirodában természetesen ma nem tudtam elrendezni a személyit. Holnap folyt. köv.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Jún. 24, 2008 11:52 am

Ha neked tetszik, akkor már volt értelme! ;-)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyKedd Jún. 24, 2008 10:23 am

feltettem a blogra mindenféle empire térképeket, amikhez majd lefordítom a szövegeket is, de persze azt csak szépen lassan, ahogy a csillag megy az égen...vagy valami ilyesmi... Very Happy
persze aki nem játszik fantasyt, méginkább empiret, azt rohadtul hidegen hagyhatja... Very Happy nem beszélve arról, hogy tulajdonképpen nem jó semmire, mert a játékhoz nem kell, legfeljebb a háttérsztorit lehet színesíteni vele... Very Happy szóval a lényeg, hogy megint csináltam valamit aminek semmi értelme, de nekem tetszik! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyHétf. Jún. 23, 2008 7:32 pm

VD: sebaj, majd a következőnél Very Happy Most éppen a gázszerelő dolgozik a szomszéd szobában. Ha többet nem írok, jó volt veletek.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyHétf. Jún. 23, 2008 7:28 am

Sajnálom, hogy nem tudtam menni segíteni, pedig akartam volna... Úgy nehéz lett volna részemről kivitelezni a dolgot, hogy éjjeles voltam előtte és az alvás 2 napig luxus volt...Sad Reggel hétkor feküdtem le és a fél 2-es lőrinci buszt sem értem el, nemhogy 11körül kimásszak az ágyból...Sad (Legfeljebb vmi halottmozgatás bélyeggel...Wink )

Ezért, Béla, még egyszer sajnálom...
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyHétf. Jún. 23, 2008 6:37 am

Berzenke: Már tudom, hol kellene a karizmomnak lennie! Roppanterejű Kata finom összecsuklással fejezte be a napot, köszönet ezért a pizzának, a vörös bornak és az új típusú biológiai órámnak, ami már 5 előtt felébreszt.

A pakolás jó, a tudást (cédék, szótárak, lexikonok -ez utóbbiak anno a szüleimnél is ott porosodtak a polcon, szerintem csak a sorminta miatt, sosem használták)-, kották, stb. szakmai kifejezéssel élve valóban lehorgonyoztuk az előtérben. A résztvevők közül nekem a kislány maradt meg emlékként a legélénkebben a fejemben, akivel nemcsak a színes csatok, hanem a fiúk iránti őszinte vonzódásom is közös. king queen

Szinte hallom József mestert, ahogy kortyol eggyet a söréből, összeráncsolja a homlokát és ezeket mondja: "Így kezdődik". Persze nem is... minden nap megdobom a mágiaellenállást, pedig egy munkanapomra átl. 1,8 kismama jut.

A temető tehát -hirtelen huszárvágás- jó és illő és dicső. :afro:

Nyamm
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyVas. Jún. 22, 2008 11:49 pm

Szerintem jó helyen van ott,már többször meg akartam kérdezni,hogy szükség van e még rá,valahogy semmi nem illett oda...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyVas. Jún. 22, 2008 11:29 pm

exael:
ja van temető. bár a többi topicot nem akarom még áttenni oda. csak ez az egy valahogy szúrta a szememet. nagyon nem használtuk. Very Happy

berzenke:
kitartás, lesz neked még lakásod... Wink

ja meg valami ami még eszembe jutott. szóval eddig úgy voltam vele, hogy a tudást megszerezeni nagyon nehéz. de ma már tudom, hogy sokkal nehezebb 30 fokban felvinni az első emeletre... affraid

Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyVas. Jún. 22, 2008 10:36 pm

Na, megjöttünk, és már netem is van a dobozkupac tetején. Hálás köszönet mindenkinek, aki segített (gondolok itt Pavanora és Gojora, akik ugye segítettek) Katának meg egyenesen cheers a parádés teljesítményért. Meg kell hajolnom a zavarbaejtő ereje előtt. Így: leborul
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptySzomb. Jún. 21, 2008 10:30 am

Most látom,hogy van temető....jó ez,már kellett.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyPént. Jún. 20, 2008 5:47 pm

Pavano, szombaton lehet nalad randalirozni ?
amire gondoltam delutan: csata, es bevallottan: Internetrol cucc letoltes.

most repulo, holnap delelottol lesz telefoneleresem, repules alatt es este mar nem.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 EmptyCsüt. Jún. 19, 2008 9:36 am

MAXXxxx írta:
nem unatkozom, nem unatkozom, nem unatkozom, nem unatkozom...

qrvara unatkozom, es meg kb 1 ora visszavan munkaidobol.

Amikor ezt írtad én egyáltalán nem unatkoztam, hanem tökig voltam a melóban és még 16 óra 43 perc volt hátra a munkaidőmből Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 23 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: