kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 11:50 am

Hát, képeket, minent levonva, összesen 6 oldal lol! Nem egy nagy eresztés, de ebben van már egy oldalas időrendi tábla is. elephant
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 11:47 am

oksa.

sajna az ork seregkönyv az nincs meg így nem nagyon tudom, hogy milyen a felépítése. ennyire kevés van csak a tiedben történelem vagy ilyen gyorsan haladsz vele, hogy már jövő hét közepére meglesz? ennyivel több lenne a birodalmi könyvben? vagy csak ennyivel lassabban fordítok?

ráadásul csomó mindent ki is hagyok. a birodalmi könyvben van egy jelentősebb opusz a varázslórendekről is. mindegyikről külön. azt eredetileg le sem akartam fordítani...elvileg nem a történelem csak a történet részét képezik... Very Happy jó, persze nálad ilyen nincs, ez érthető... Laughing mondjuk lehetne valami a sámánokról...a goblin shánámokról... Very Happy

ja, ha lehet egy kérésem akkor a timline-t is fordítsd le légyszi. gondolom nálad is van olyan.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 11:07 am

gojo írta:

subaggut:
remélem nekiállsz te is az orkoknak. ha haladnál velük akkor küld át nekem a lefordított részeket és én meg kiteszem az oldalra. amolyan blog szerűen. éppen most csinálom a birodalomnak is a blogos lapot a honlapra. lehet egy orkos blog is! igenork

Már elkezdtem fordítani, de nem valami nagy szám a szöveg a seregkönyvben, szóval szerintem azt egyben fogom elküldeni valamikor jövő hét közepén. (a hétvégém nagyon sűrű) Most még úgyis van mit olvasnunk Smile (Belenéztem a Grimgor opusba is, az már kicsit velősebb nyelvezetű, azt majd akkor ilyen részenként csináljuk)
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 9:26 am

Tiszelt Kampányolók!

Már holnap lehet kezdeni a bandázást Pedrónál (szerintem festéssel, és ha jól tudom, filmnézéssel is össze lehet kötni). Sör van (bár sosem lehet elég!), süti lesz. Tessék lelkesen írni a ME rovatba, hogy ki mikor megy csatázni.

Nyamm :afro:
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 12:32 am

aham. nem rossz ötlet. igazából csak a hasamra csaptam és ami először az eszembe jutott és életképes ötletnek tűnt azt leírtam. így lett csontroppantó. koponyazúzó még talán elég pofás, a másik nem tetszik. ha nem felejtem el akkor kijavítom benne. márpedig nem felejtem el... Very Happy

egyébként meg tessék elolvasni a nagy háborúkat is! Very Happy

már megvan a 3 részre szakadás is, holnap felviszem gépre.
lassan megvagyok a vámpírokkal is, már csak az uccsó bekezdés van hátra.

egyébként gondoltam, talán érdemes közzétenni az inkvizítoron is. be is küldtem, jinx azt írta, hogy szerinte kikerülhet, mert nem annyira vészes, csak szarakodik a tördelőprogramjuk. emiatt meg nem tud kikerülni... Crying or Very sad vagy legalábbis ez volt egy hete. nohát gondoltam akkor uccuneki és csinálok egy obs honlapot! cheers

subaggut:
remélem nekiállsz te is az orkoknak. ha haladnál velük akkor küld át nekem a lefordított részeket és én meg kiteszem az oldalra. amolyan blog szerűen. éppen most csinálom a birodalomnak is a blogos lapot a honlapra. lehet egy orkos blog is! igenork

többiek:
ha valakinek van még kedve lefordítani valamelyiket szívesen segítek benne ha készen vagyok a birodalommal! többen gyorsabban lehetne haladni. szóval ha netán valaki szeretné a saját seregét lefordítani szóljon. arra gondoltam, hogy először a fantasysokat fordítom le, aztán (nyilván mire nyugdíjas leszek) jöhetnek a 40k sok is. azokban is szívesen segítek. de ha valaki 40k sat akarna fordítani akkor azt se tartsa magában! abban is segítek. jobb ma egy 40k fordítás, mint holnap egy fantasys sem... márpedig ha valaki elkezdi akkor már lesz miért csinálni nekem is...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptySzer. Júl. 23, 2008 11:39 pm

Elolvastam a "Sigmar uralkodását". Szuper jó, vérprofi cheers nagykardos
Annyit jegyeznék csak meg, hogy a Ghal Maraz magyar neve helyett lehetne valami más. Részben mert kicsit sem fedi az angolt (ez mondjuk nem volna baj), de a mostanában megjelent Gotrek&Felix könyvekben is Csontroppantónak fordították a szürkelátnok patkány ogréjának nevét. Lehetne mondjuk inkább Koponyalékelő, Koponyazúzó.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptySzer. Júl. 23, 2008 10:45 pm

Na, most néztem meg a telefonom. Hétvégén lehet, hogy be tudok vállalni egy csatát Pedro-nál, ha neked is jó, akkor ott átveszem. cheers Köszönöm szépen! leborul
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptySzer. Júl. 23, 2008 10:37 pm

Van sc... barnád is!

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptySzer. Júl. 23, 2008 10:22 am

Köszönöm cheers cheers cheers bounce bounce bounce Esetleg akkor hozhatnál egy scorched brow-t is, biztos, ami biztos... lol!
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptySzer. Júl. 23, 2008 10:10 am

Suba: megnéztem, pont dark flesh-em nekem sincs. Ma viszont megyek Pestre, hozok Neked sokat!

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptySzer. Júl. 23, 2008 9:53 am

Itt ez a ramaty idő, a sok ork, a sok szekér, és nem tudok festeni, mert nincs barnám! burning burning burning
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyKedd Júl. 22, 2008 2:44 pm

sajna dark flesh ből én sem állok jól. nálam is minden barnánál az a 2. réget. meg a bőrszínhez is az 1. réteg.

a fordítást viszont akkor várom! ha készen van, már teszem is ki! Very Happy
a grimgorost meg feloszthatjuk egymás között.

ha netán van valakinek olyan cikke, fordítása amit szívesen kitenne az oldalra az szóljon! nem csak pécsiek! mindenki! bárki! akárki!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyKedd Júl. 22, 2008 2:34 pm

Szerintem ami a seregkönyvben van, azzal egyedül sem lesz gondom, viszont a Grimgor emlékiratoknál bármilyen mértékű szivességet elfogadok. Smile

Jut eszembe: nem talált véletlenül otthon DARK FLESH nevű barna festéket, amit nélkülözni tudna? Itthon ülök bedagadt fejjel, festeném az orkokat, de sötétbarna nélkül sem a szekereket, sem a fegyvereket, sem a bőrvérteket nem tudom kifesteni. Pedig a hétvégi fordulóra már vinni akartam a festett duplacsoppás szakadt-kopott vicsorgó lepedékesfogú orkjaimat.

Próbáltam, hogy csak bizonyos olyan dolgokat festek ki a népen, amihez nem kell barna, de szinte minden figurára kell egy kicis, különben nagyon egyhangú lesz a sereg. Az meg nyilván unalmas, hogy két napig csak gatyákat festek. Elég volt, hogy két hétig zöldeztem az összenek a bőrét.

UI: még mindig örömmel elfogadok 10 db 25-ös bézt, mert további 30 pajzsos ork is arra vár, hogy szép színes, ruhába öltözhessen.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyKedd Júl. 22, 2008 1:13 pm

nos mivel én kellően hülye vagyok, valószínűleg nem fog behalni a dolog, mert szívesen foglalkozom vele. ahhoz, hogy azért normálisan fejlődjön viszont az kell, hogy még egy-két ember is beszálljon. mert én ugyan fogom frissítgetni, de ugye leginkább az empire részlegre tudok figyelni! folyamatosan haladok a fordítással, már megint készen van egy nagyobb adag és kiszótáraztam egy másikat, csak még nem gépeltem be. szóval nekem már megint van anyagom hozzá.

ha van időd, akár apránként is lefordítani orkos dolgokat az nagyon jó lenne. sőt ha úgy jobb én segítek is. többen nyilván sokkal gyorsabban megy és sokkal gyorsabban van eredmény! Smile én most befejezem az empire fordítást, aztán a következő ötletelhetünk. de ha egyedül is hajlandó vagy vele foglalkozni az is jó. nem mellesleg a cél az lenne, hogy meglegyen az összes nép történelme. a bretonokat már lefordítáották, az inkvizítoron olvasható. én ugye fordítom az empire-t...özsgével beszéltük, hogy talán ő is beszáll a DE be...talán... Smile

a helységneveket meg nem is kell lefordítani! vagyis én úgy csinálom, hogy lefrodítom és zárójelben ott van az eredeti is. ígyis-úgyis át kell valakinek olvasnia az egészet, hogy azokat a helyesírási dolgokat amiket nem vettél észre kijavítsa, így akkor majd be lehet írni a helységneveket. én egyébkén szívesen megcsinálom majd ha készen leszel vele.

Az ME kampányt pedig biztosan folyamatosan frissítgetem. amint pavano elküldi a szabályokat azokat is felteszem. csak nem nagyon jönnek...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyKedd Júl. 22, 2008 11:18 am

Gojo: frankó lett az oldal, remélem nem fog behalni a dolog, és mindig friss lesz, tele cikkekkel, eredményekkel, stb. Ha van igény rá, nekiállhatok én is lefordítani az orkok történetét, Laughing és a GW honlapján található Grimgor opust. (Nagyon kemény dolgok vannak ám abban) Az egyetlen problém, hogy magát a világot nem ismerem, ezért a helységneveket valami hozzáértőnek majd magyarítani kellene. Látjátok, ha egy dolgozik, az a többinek is meghozza a kedvét... cheers
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyHétf. Júl. 21, 2008 4:59 pm

na akkor öröm és bódoccság! megyek is a rendőrségre és visszavonom a kérelmet az eltűnt személy keresésére!

mellesleg meg:

OBS honlap

gondoltam csinálok egy ilyet. csak úgy...legyen már nekünk is. természetesen még feltöltés alatt vannak dolgok, de azért már működnek a linkek. Smile ahogy lesz időm majd teszek fel cikkeket, angolul, magyarul. mondjuk az empire cikkeket itt folytatom majd. (történelem, taktikák stb.)

az oldal színeit mondjuk lehet változtatni. van néhány varióció. ha gondoljátok csinálok belőle képeket és ideteszem, hogy lehessen válogatni. már ha érdekel egyáltalán valakit. Laughing

az ME kampányban lévőknek azért lesznek itt hasznos információk.

ha van valakinek egyéb ötlete akkor szóljon!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyHétf. Júl. 21, 2008 3:47 pm

Szia Nyamm Very Happy ezzel eddig se volt baj élek és virulok oh ye dugás
Kezdem úgy érezni, hogy azok helyett dolgozok akik segélyt kapnak nagykardos
De előreláthatólag az elkövetkező szeptemberig nem lesz agyament meló így nem csak a Beastekre hanem a játékra is több időm jut.

Ohh a WoW lol! az egy rohadt jó játék. Próbáltuk megoldanni, hogy bent a cégnél is tudjuk nyomni de csak 1 laptopra sikerült úgy felrakni, hogy még senki nem vette észre pirat
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyHétf. Júl. 21, 2008 1:15 pm

Kota él! Nem ette meg a munka (bár én a WoW-ot okoltam)! Kota él, Kota él! cheers

A szombati főzés jó volt, alaposan megtöltöttem a pocim! Köszi Gojo a helyszínért, és Berzenke a szakácskodásért. (És Pavanonak loveork ...)

cheers
Nyamm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyVas. Júl. 20, 2008 9:07 pm

Berzenke írta:
Hali,
megkaphatnám valakitől azt a mágikus árlistát?

Ha ez a Darkeron féle árlista, nekem van. Írj üzenetben egy mailcímet és eklüldöm!

Bm
Vissza az elejére Go down
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyVas. Júl. 20, 2008 8:56 pm

Sziasztok

gojo kösz a hívást de a lustaság vagyis a 2 hónapos szombati meló utáni szombati szünet véget rohad nagyot pihentem itthon Very Happy

Igen affraid Ma meg volt végre a 2 hónapos szünet után az első 40K csatám Smile végre végre. Mondhatni jó volt nagyon is. Norbi,Özsge és jómagam egymás ellen játszottunk. Érdekes volt és láss csodát nem én nyertem lol! No azért 1 Predátoron múlt ami a 6 körben Özsge oldalba durrantot pig
Grat Özsge szép munka volt.
Próbálom magam össze kaparni és akkor talán többször leszek használható mint eddig. talán jövő vasárnap ismét 40K Norbinál geek

Na most megyek dugás lol!
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyVas. Júl. 20, 2008 9:29 am

Hali,
megkaphatnám valakitől azt a mágikus árlistát?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptySzomb. Júl. 19, 2008 1:47 pm

nos akkor győzőtt a bukta, már készül is.
a 2. helyen végzett pogit subagguték hozzák. Smile

kb. negyed 3 ra érünk vissza a főszakáccsal a főhadiszállásra. ha netán valaki hamarabb van ott, akkor várjon meg minket!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyPént. Júl. 18, 2008 9:48 pm

cheers cheers fejenugrál Megvan a nélkülözhetetlen ember. Very Happy Köszi.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyPént. Júl. 18, 2008 7:50 pm

Idézet :
Országos előrejelzés:

Előrejelzés az ország területére szombat estig: Nyugat felől fokozatosan felszakadozik, csökken a felhőzet, és éjszaka egyre kevesebb helyen várható eső, zápor, zivatar. Holnap a sok napsütés mellett időnként erősen megnövekszik a felhőzet, északkeleten és északnyugaton néhol zápor, zivatar kialakulhat. Ma az északnyugati, holnap a nyugati, délnyugati szél megélénkül, helyenként megerősödik. Zivatarok környezetében viharos széllökések is lesznek. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 10, 15, a legmagasabb nappali hőmérséklet szombaton 25, 29 fok között alakul.

forrás OMSZ
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 EmptyPént. Júl. 18, 2008 7:14 pm

1. Áj hev ö bed fíling öbáut det fakin' rén.
2. Ha ezen félelmeim alaptalannak bizonyulnak, Gojoval egyeztetve alighanem egy cseppet hamarabb kezdenénk, számításaim szerint 2-kor lesz ház máglya tűzgyújtás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal # 5
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: