kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:24 pm

Patrik írta:
Maxx: ezek nekem mind megvannak jó mnőségben. Ha legközelebb jössz odaadom, vagy feltöltöm a másik oldalra.


nem biztos, hogy ugyanaz a jo minosegrol a fogalom. Nem veletlenul akarom oket ujrascannelni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:04 pm

Maxx: ezek nekem mind megvannak jó mnőségben. Ha legközelebb jössz odaadom, vagy feltöltöm a másik oldalra.

Gojo: A héten biztos nem tudod átvinni a cuccokat, de valszeg hétfőn igen ha az jó? Ja és a sárga festék elfogyott
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 9:29 pm

skaven

ehhez kapcsolodoan keresem karacsonyig a kovetkezo codex/armybookokat:
- Ork
- Elda
- CSM
- Warriors of Chaos
- Ogre
- Orc and Goblin
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 7:58 pm

hát nem állítom, hogy nagy ász vagyok, nem is ezért írtam, hogy nemt tetszik a festés. én olyan szerencsés vagyok, hogy úgy tudok festeni, hogy az nekem tetszik. ez már régen több, mint amit én valaha is reméltem, hogy őszinte legyek! Very Happy persze meg kell válogatnom, hogy mit festek, mert vannak dolgok amiket nem tudok úgy megcsinálni, hogy az nekem tetszen.

lemosás meg horror. pedig nagyon gondolkodok egy 40k seregen. de az az igazság, hogy jelenleg még azt sem látom, hogy fantasyt hogyan fogok végre játszani...nemhogy egy új sereg, új játékrendszer...

patrik te meg elhozhatnád végre azt a nyamvadt fehér alapozót, meg sárga festéket, meg szétszedhetnéd végre a babákat, mert így nem tudok haladni!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 12:06 pm

szerintem nem gáz hogy festett, ha nem tetszik lemosod, ezek mind fém figurák.
De ha nem ilxesmi seregösszeállitást akarsz az pech. Akkor meg kell venned ujonann, hogy tudj velünk játszani Laughing


U.i.: Gojo szépen fest
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 11:22 am

Eddy írta:
gojo írta:
ejha, megyek megnézem. :o

kevés a troop, sok olyan baba van amit nem hiszem, hogy valaha is használnék, festettek...nem nyerte el a tetszésemet a dolog valami nagyon.
Mintha te tudnál festeni nem?

empire babak alapjan gojo tud festeni, csak lassu.
epp ezen lassusag miatt meggondolando, ha a sereg mar festett Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:53 am

Eddy írta:
gojo írta:
ejha, megyek megnézem. :o

kevés a troop, sok olyan baba van amit nem hiszem, hogy valaha is használnék, festettek...nem nyerte el a tetszésemet a dolog valami nagyon.
Mintha te tudnál festeni nem?

a testvéri szeretet... Kocsmaasztal #3 - Page 28 198532
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:47 am

gojo írta:
ejha, megyek megnézem. :o

kevés a troop, sok olyan baba van amit nem hiszem, hogy valaha is használnék, festettek...nem nyerte el a tetszésemet a dolog valami nagyon.
Mintha te tudnál festeni nem?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 1:03 am

rekordszámú felhasználó az oldalon bounce fejenugrál - de most mégis minek is örülök?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Nov. 04, 2009 10:30 pm

ejha, megyek megnézem. :o

kevés a troop, sok olyan baba van amit nem hiszem, hogy valaha is használnék, festettek...nem nyerte el a tetszésemet a dolog valami nagyon.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Nov. 04, 2009 3:26 pm

Gojo: Inkvizitoron van egy Witch Hunter sereg egész jó áron, ha még mindig érdekel lesd meg. Vannak képek is
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyKedd Nov. 03, 2009 1:20 am

Yoda007 írta:
holnap menjetek be a boltba, beviszem a cd-t olyan 4 felé. ma már kész volt, csak nem voltam a városban... hideg van kint...
Hehe Very Happy
Oksa, majd átdobom Lacihoz.
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 28 711625
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:42 pm

holnap menjetek be a boltba, beviszem a cd-t olyan 4 felé. ma már kész volt, csak nem voltam a városban... hideg van kint...
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 7:42 pm

Nagyon igyekszem ottlenni! Wink
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 28 711625
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 1:08 pm

Pénteken Terror Zone koncert a Toxicban lol!
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Okt. 28, 2009 4:48 pm

Patrik írta:
youtubeon láttam egy videót róla, egész jónak tűnt. Közben keresgettem hogy hol lehet kapni, de látszólag sehol. Lehet hogy már meg is szűnt?
a disztribúciós szisztéma elég fura volt, nem igazán boltokon keresztül lehetett venni asszem. meg szerintem ide nem is nagyon jött... LOTR meg WARS után nem csodálom...
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Okt. 28, 2009 11:21 am

youtubeon láttam egy videót róla, egész jónak tűnt. Közben keresgettem hogy hol lehet kapni, de látszólag sehol. Lehet hogy már meg is szűnt?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Okt. 28, 2009 2:05 am

decipheres... de nem egy SW Sad egyik ismerősöm kipróbálta, ha jól rémlik, majd megkérdem tőle.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyKedd Okt. 27, 2009 10:16 pm

a fight klub kártyajátékot próbálta már valaki? Milyen játék ez?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyKedd Okt. 27, 2009 12:36 pm

na kattingtam neked a céges gépről is. pechedre nincs minden faluban internet, így nem tudok naponta több ip címről is klattyogni neked.

más:

gondolom mindenki érzékelte, hogy az elmúlt egy két hétben a fórum szarakodott. nekem legalábbis voltak vele gondjaim. utánanéztem és ez amiatt volt, mert szerettek volna valami új rendszert kipróbálni a szolgáltatók. valami olyasmi volt, hogy megpróbálták jobban optimalizálni az egyes forumok adatforgalmát vagy mifene. nah a lényeg, hogy csak az lett belőle, hogy szarabb lett a dolog, így inkább visszatértek a régi rendszerhez. viszont fejlesztettek elvileg a szervereken, vagyis most gyorsabb a dolog és a rendelkezésre állás is 99.9 % lett vagy mi. a kellemetlenségek miatt mindenkitől elnézést kérnek, valamint 10 ről 20 mb re emelték a személyes tárhelyet...hogy ez mire szolgál azt nem tudom, szerintem nálunk ilyet nem használ senki... Smile asszem az avataroknak van, vagy valami ilyesmi. meg még adtak valami kevéssé fontos dolgot, amire nem is emlékszem. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Okt. 21, 2009 8:28 pm

adott IP cimet naponta egyszer enged.

amugy koszi a klikkeket, a munkanelkuliseg lement 0%-ra Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Okt. 21, 2009 7:40 pm

kattingassak naponta ha eszembe jut, vagy megjegyzi a kis köcs..., hogy már kattintottam?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Okt. 21, 2009 8:01 am

jah, ezert van a masodik link. csak arra kulon ember kulon kattintgatas... eleg idiota modszer.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptySzer. Okt. 21, 2009 1:57 am

MAXXxxx írta:
segitsetek kicsit varos fejleszteni:

ipar: http://maxxxxxcity.myminicity.com/ind
lakossag: http://maxxxxxcity.myminicity.com
nincs mit... de azért a munkanélküliségi rátán azért javíts! Very Happy 20% azért kemény Razz bár, ha magyar viszonyokat akarsz...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 EmptyKedd Okt. 20, 2009 11:32 pm

érdekes ez a farkas...gondolom azért ilyen erős, mert a gerince helyén ott van a nyereg...

ha már ilyet tudnak, akkor miért hagyták le róla a fém részeket? akkor legalább érezhető lenne, hogy ez egy félig gép, félig állat valami. így csak egy nagy farkas. ami persze elég jól néz ki, de valahogy pont az a kicsi hiányzik belőle, amitől én 40k ba betenném.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 28 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
28 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: