kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 3:42 pm

én ezt ajánlom:
http://uk.battlefoam.com/gk-inq-1-stormraven-4-dreadought-2-dreadknight-foam-tray-bf-4-5/
http://uk.battlefoam.com/gk-inq-grey-knight-troop-foam-tray-bf-1-5/
+
ezekhez tetszés szerinti méretű táska. Egy 1850-es csapathoz elég a legkisebb, de én a közepest ajánlom
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 2:21 pm

gojo írta:
erről viszont eszembe is jutott, hogy szerintetek milyen táska felelne meg a legjobban egy ilyen összeállítása hordozására
GK-hoz? Kukászsák! Razz
Amúgy meg valami ilyesmi. Nekem is hasonló van és nagyon elégedett vagyok vele.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptySzer. Feb. 29, 2012 6:04 pm

gojo írta:
ja, nem lenne rossz valami kiírás, hogy előre tudjam, hogy tudok-e szabit kérni. idén mennék én is.

erről viszont eszembe is jutott, hogy szerintetek milyen táska felelne meg a legjobban egy ilyen összeállítása hordozására:

stormraven
2 razor
1 chimera
2 drenya
35 gyalogos

hátha valaki már gondolkodott hasonlón és nekem majd nem kell...

nagy Cool
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptySzer. Feb. 29, 2012 1:04 am

ja, nem lenne rossz valami kiírás, hogy előre tudjam, hogy tudok-e szabit kérni. idén mennék én is.

erről viszont eszembe is jutott, hogy szerintetek milyen táska felelne meg a legjobban egy ilyen összeállítása hordozására:

stormraven
2 razor
1 chimera
2 drenya
35 gyalogos

hátha valaki már gondolkodott hasonlón és nekem majd nem kell...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyKedd Feb. 28, 2012 10:56 pm

gorugrany írta:
Ha hordozhatóra készül, akkor jöjjön a Fluffisztánra is.

Ha már itt tartunk. Az idei mókával mi a helyzet? Az előző években ilyenkor már valami időpontszerűség körvonalazódott, nemde? scratch Very Happy
Üdv!
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyKedd Feb. 28, 2012 6:09 pm

Ha hordozhatóra készül, akkor jöjjön a Fluffisztánra is.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 26, 2012 8:47 pm

a lovat a közepén nem értem, de a többi az mondjuk nem rossz. nem olyan vészes szerintem elkészíteni egy ilyet vagy valami hasonlót.

egyébként ma talpra állítottam megint 5 marinet. csak a shoulder pad nincs még festve, minden mással készen vagyok. szerintem két-három hét és készen leszek a festett sereggel. Smile azért ez kicsit gyorsabban megy, mint fantasyban, ahol 10 év után is csak háromnegyedig vagyok kész...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 26, 2012 8:34 pm

Jól néz ki.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 26, 2012 6:59 pm

http://www.coolminiornot.com/articles/1446-bloodbowl-pitch

Ilyet fogunk barkácsolni a nyáron! Nincs ellenvetés!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 7:20 pm

Nekem okés Smile Haladok én is a festéssel, Bandi, Drubriz és Menyétpofa már készen vannak, a többieken még egy-két estét dolgozni kell, de már ők is szép színesek. Csak egy kis ízelítő, hogyan fogunk kinézni (vagyis már nézünk is)

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Disguise28

HAJRÁ PORK HÁJ!!!
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 5:58 pm

hétvégén blood bowl? A csapat egy része már festve van.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyKedd Feb. 21, 2012 1:27 pm

Detto. Szívesen lövöldözök egyet az ork gyógyszeres dobozokkal Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 10:09 pm

nekem kedvem lenne, szóval mindenképp tervezz úgy, hogy űrhajózunk egyet!!!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 3:10 pm

subaggut írta:
Nekem végül nem jöttek össze a dolgaim, úgyhogy nem tudok most menni. Sajnálom, tudom, hogy majdnem tutira ígértem, de nem rajtam múlott.

nos ez meg jol is johet, ha van kulcsod es kedved urhajozni Smile (ugyanigy igaz gojo-ra is)
marc 2-4-ig Pecsen vagyok. (bar 2-an ugyintezeses dolgok miatt max keso delutan ami jo)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 2:56 pm

Patrik írta:
Srácok, lassan ideje lenne eldönteni, hogy ki az aki jön két hét múlva legendásra
Én ott leszek a tervek szerint, bár ez sajnos nem a ti benzinkönycségetek csökketni majd.
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 19, 2012 8:28 pm

Holnap ha lesz valami délután már ráérek.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 19, 2012 7:15 pm

én most még biztosan nem megyek, mivel nincs kész a seregem festése. össze nem teszem addig ameddig nem festem őket, más cuccaival, amik még színben sem stimmelnek, nem megyek versenyre. az már csak hab a tortán, hogy a szabályokat sem vágom még.
ellenben, nem mintha komoly ellenállást tudnék még tanúsítani, tesztelni jó leszek a következő két héten, ha gk versenysereg Very Happy ellen ki akarod próbálni a sereged.

viszont ma, ha minden igaz, akkor elkészül még 5 termi. bounce úgyhogy legalább haladok!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 19, 2012 5:06 pm

Szerintem én még kihagyom, majd talán jövőre.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 19, 2012 2:57 pm

Nekem végül nem jöttek össze a dolgaim, úgyhogy nem tudok most menni. Sajnálom, tudom, hogy majdnem tutira ígértem, de nem rajtam múlott.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyVas. Feb. 19, 2012 12:02 pm

Srácok, lassan ideje lenne eldönteni, hogy ki az aki jön két hét múlva legendásra
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyPént. Feb. 17, 2012 9:19 pm

Lazaruss írta:
Lassan nekem is meg lesz a bb csapatom, igazából még 5 női kézpárra lenne szükségem, meg 11 kör alakú base-re.
Ilyen a legtöbb nightclubban van. Razz
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyPént. Feb. 17, 2012 11:19 am

Lassan nekem is meg lesz a bb csapatom, igazából még 5 női kézpárra lenne szükségem, meg 11 kör alakú base-re.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyPént. Feb. 17, 2012 11:17 am

Nagyon tudom ajánlani a Blood Bowl számítógépes verzióját is. Körös játékmenetben egy az egyben az asztali játék, csak éppen a figurákat nem kellett kifesteni és mozognak is. A gép rendesen kockát dob, habár nyilván nem okos, bár tegnap pont láttam egy perfect passzjátékot tőle. Magányos edzőknek kiváló szórakozás (nem röhög) és tréning az asztali meccsekhez. Én például a BB szabályokat leginkább innen tudom, mondjuk jellemző, hogy ultizni is számítógép előtt tanultam meg Smile

Blood Bowl Legendery Edition
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyPént. Feb. 17, 2012 4:05 am

Mielőtt elfelejtem, ez az rpg fórumán hevert a BB topicban. Szabad felhasználású. Így ki lehet próbálni a csapatokat anélkül, hogy szétbarmolnánk a figurákat, és ugye meg lehet tanulni a játékot is több fajjal. (Ismerd az ellenséget).

link
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 EmptyCsüt. Feb. 16, 2012 11:59 pm

Idézet :

majd ha letakarítjátok a havat kecskemét és dunaföldvár között, hogy az egyszeri ember haza tudjon jönni arról a vidékről! addig ne is álmodjatok róla!
Itten középföldjén úgy vannak az illetékesek, hogy majd elteszi az, aki odarakta. Különben is a nyugatra a nagy víz fel csak a tündék, éjszakai pillangók és más mesebeli lények járnak.

Idézet :
ui.: mostanában annyit járok felétek, egyszer egy tárgyalás után játszhatnánk valami meccset nálatok. legfeljebb később érek haza aznap! Very Happy

Ha jó időben szólsz a bíróságtól nem is nagyon messze van a helyi kockák boltja. Asztallal meg minden. Habár én most úgy egy negyedévre elköltözök hazulról, de akad ott azért értő ember vagy micsoda.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
9 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: