kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 11:27 am

subaggut írta:
Patrik: zuzmo nevezetű fórumozó hirdetése az inkvizítorról:

Eladó Battlefleet Gothic flotta

Chaos:
-Planetkiller Battleship
-Terminus est (Despoiler Class Battleship)
-6 db Cruiser

A flotta zöld színsémára festett.
15000 Huf
ingyen postászom

Keress rá, az egyébben van.

vele a múltkor megbeszéltem, hogy megveszem ezeket, és a legendásra elhozza a figurákat, de baszott eljönni, úgyhogy én többet nem bizniszelek vele
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 4:21 am

Patrik: zuzmo nevezetű fórumozó hirdetése az inkvizítorról:

Eladó Battlefleet Gothic flotta

Chaos:
-Planetkiller Battleship
-Terminus est (Despoiler Class Battleship)
-6 db Cruiser

A flotta zöld színsémára festett.
15000 Huf
ingyen postászom

Keress rá, az egyébben van.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 12:07 am

GD-re jön valaki Maxin kívül?
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyPént. Dec. 02, 2011 12:38 am

Ismét csak elvileg...nézőként max 1-2 órát.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 11:27 pm

Szombaton 16től lesz klubnap. Aki jön jelezze
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyVas. Nov. 27, 2011 2:40 pm

Valaki esetleg hoz 2500 pont fantasy sereget? Nálam lesz sereg és army builder is.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 12:48 am

Arnold, nézz egy e-mailt, elvileg most átment az okosság!
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyPént. Nov. 25, 2011 11:34 pm

Leszek
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyPént. Nov. 25, 2011 9:58 pm

Na én is megyek, vinnék sereget is viszont nem tudom letölteni az army buildert
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyPént. Nov. 25, 2011 4:59 pm

szerintem én is odatolom az arcomat, bár én is csak megfigyelek meg pofázok majd.
Very Happy
Üdv!
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 10:57 pm

Ha tudok megyek, de még nem biztos. Úgy is csak néző leszek max.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 9:24 pm

Én valószínűleg megyek, ha lesz ellenfelem, akkor játszok is, szívesen. Egyelőre fantasy és BFG jöhet (ha esetleg ha valaki szerzett már flottát), A 40k-s orkjaim még egyelőre építés alatt vannak.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 4:11 pm

vasárnap 14től lesz "klubnap". Aki jön jelezze
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 2:19 pm

ma 16től lent leszünk a klubban az Özsgével, hogyha esetleg jönne még valaki
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 12:07 am

gorugrany írta:

Ez kicsit olyan lenne, mint a sírdogáló lány, akit megerőszakoltak az erdőben tegnap, de ma is oda megy, meg holnap és holnapután is. Érted.

pont erről beszélek. én ilyen emberektől hallom, olvasom. vagy olyanoktól, akik játszottak ugyan, de már másikat játszanak, mert vagy kiderült, hogy nem jók ebben a játékban, vagy csak nem tudták megvenni az aktuálisan legjobb sereget. Smile

nem mintha lényeges lenne a dolog. már így is többet beszéltünk róla, mint amennyit megérdemel. nekem egyelőre tetszik, azt kész. ha majd szar lesz a seregem, akkor veszek egy aktuálisan jót, aztán helyreállítom a világ rendjét. és amikor már minden sereg megvan, akkor a gw-soha többet nem tud velem kicseszni. Very Happy (más kérdés, hogy addigra már nem is akar majd, mert a fél életemet rájuk költöttem, dehát valamit valamiért)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyVas. Nov. 20, 2011 5:07 pm

gojo írta:
aki valami más, kifinomult szabályrendszerrel ellátott, tökéletesen ügyfélbarát, naponta frissülő online tartalmakkal a közönséget elárasztó, egyébként pedig iszonyatosan olcsó játék....

Hűha, van ilyen?

Hát én általában olyan emberektől hallom, hogy szar a 40k, akik valami sokkal szebb és jobb rendszerrel játszanak, de 40k-val sosem játszottak vagy ha igen az még a 2. kiadás volt (az volt ám az igazi) stb... Szerintem aki aktívan játssza a rendszert, ha nincs is vele teljes mértékben megelégedve (én sem vagyok, ezer apró dolgot változtatnék meg rajta, hogy olyan legyen, ami nekem jó, persze az meg másnak nem tetszene), de nem szidja állandóan, mint a bokrot. Ez kicsit olyan lenne, mint a sírdogáló lány, akit megerőszakoltak az erdőben tegnap, de ma is oda megy, meg holnap és holnapután is. Érted.
Amúgy meg mindkét kockajátékban egy lényeg van csak és azok a figurák. Mondjuk nekem a 40k világa is tetszik.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyVas. Nov. 20, 2011 2:44 pm

az a baj ezzel, hogy nem olyanok szídják, akik semmi hasonlót nem játszanak, (nyílván, hiszen ők nem ismerik, hogy miről is van szó) hanem olyanok, akik nagyon is szeretik a wargamet. vagy csak az számít kockának, aki wh fantasyval és wh 40k val játszik? aki valami más, kifinomult szabályrendszerrel ellátott, tökéletesen ügyfélbarát, naponta frissülő online tartalmakkal a közönséget elárasztó, egyébként pedig iszonyatosan olcsó játékkal játszik az nem? Very Happy

csak, mert akkor értem.

szerintem pont az a baj, hogy én nem kockán állok neki és egyszerűen csak játéknak kezelem, nem pedig valami nagyon komolynak. szerintem... Very Happy de persze ízlések és kockák, ahogy mondani szokták.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyVas. Nov. 20, 2011 11:24 am

Idézet :
komolyan nem értem, hogy sokan, miért szapulják ezt a játékot. nekem ez egyre jobban tetszik.

lásd az aláírásod Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyVas. Nov. 20, 2011 1:22 am

na sikerült lejátszani egy 1000 pontos csatát 6 óra alatt. Very Happy

nagyon hangulatosak lettek az új necronok. szerintem nagyon illenek hozzájuk a szabályaik. és nem is tapasztaltam, hogy annyira elszálltak volna.

a necron roncsok egyébként kiírtották a birodalom legcsilivilibb csapatait. Smile de már érkezik az erősítés!
ezt a mai vereséget betudom annak, hogy a salamandra marinygyók nem igazán érezték át, hogy ők most tulajdonképpen grey knightok. Smile (konkrétan, ha jól emlékszem, akkor a chapter masternek kinevezett termi egy találatot sem vitt be 5 kör alatt, ami az ő pozíciójában elég nagy blama : ) ) viszont az inkvizíció segédcsapatok, leginkább persze az assassinok, megint megmutatták, hogy mennyire kurva kemények.

komolyan nem értem, hogy sokan, miért szapulják ezt a játékot. nekem ez egyre jobban tetszik.

özsgének köszönet a magyarázatokat, meg a türelmet.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyPént. Nov. 18, 2011 12:53 pm

gojo írta:
igen, elvileg úgy van, hogy özsgével játszom egy oktató csatát 1000 pontban. azt persze nem tudom, hogy ennek az élvezeti értéke másoknak mekkora lesz, mert valószínűleg sokat fog állni a játék a kérdéseim miatt. Very Happy hogy pontosan mikor is kezdünk, azt még nem tudom, de remélem, hogy nem délelőttre tervezzük, mert akkor aludni fogok.

Ha tudod mikor mentek írd meg pls.

Üdv:
Laci
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyPént. Nov. 18, 2011 9:10 am

én is jövök elvileg. szigorúan délután Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyPént. Nov. 18, 2011 1:43 am

igen, elvileg úgy van, hogy özsgével játszom egy oktató csatát 1000 pontban. azt persze nem tudom, hogy ennek az élvezeti értéke másoknak mekkora lesz, mert valószínűleg sokat fog állni a játék a kérdéseim miatt. Very Happy hogy pontosan mikor is kezdünk, azt még nem tudom, de remélem, hogy nem délelőttre tervezzük, mert akkor aludni fogok.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 10:56 pm

Szombaton lesz valami a klubban? Lenéznék, főleg ha lesz 40K.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyKedd Nov. 15, 2011 10:54 pm

hát subát nem győztük jeg a 40k val azt hiszem... Very Happy

viszont hozott iszonyat jó BFG terepeket. eddig is sok kedvem volt játszani, de most aztán teljesen megjött hozzá a kedvem. remélem lassan tudunk majd hajókat is rendelni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 EmptyKedd Nov. 15, 2011 4:21 pm

Bill, ha esetleg ma jönnél be a klubba, lehozod nekem a nida bitzeket? Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
14 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: