kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyHétf. Nov. 14, 2011 1:51 pm

Valamit összehozhatunk, de egyelőre még szabálykönyvem sincs, csak kódexem (gépen) és igazán azt sem tudom, hogyan kell sereget rakni. Mondjuk valami 1000 pontos listát összeszögelhetek army builderben, de felelősséget nem vállalok érte! Smile Írd majd meg, hogy mikortól jó neked, és privátban légyszi küld el az új telefonszámodat is, mert nekem csak a régi van meg, amin már valami nénike jelentkezik be Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyHétf. Nov. 14, 2011 1:16 pm

subaggut írta:
Így már értem. Smile

Egyébként hét közben valamikor én szívesen játszanék egy fantasyt, és akkor levinném a bfg terepeket is, elkészült egy asztalnyi. Ma is nálam voltak, de hát így hazajöttek. 40k orkjaim is épülgetnek, szóval valamikor egy oktató csata is jó lenne, míg nem épül meg a seregem, használnám Pavano nálam lévő egységeit. Utóbbinak az a veszélye, hogy full hülye vagyok 40k-hoz (tudom, mihez nem Smile), ezért aki bevállalja, az az alapoktól magyarázhat, mert eddig csupán 3db 40k-s csatát néztem végig, de igazából egyiknél sem értettem mi miért történik.

Subba: holnap délután, ha gondolod játszhatunk egy 40k-t
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyHétf. Nov. 14, 2011 9:14 am

gojo írta:
ja, hát az van, hogy fél tízkor értem haza. Smile reggel kilencre mentem. és ez egy vasárnap volt. Very Happy mindegy, asszem ebből meg is lesz a bfg seregem, mert azért a főnökök nem szoktak szarozni az ellentételezéssel sem, ha már hétvégén szombat és vasárnap is munka van. más kérdés, hogy hiába veszek bfg sereget, ha minden hétvégén dolgozok és nem lesz idő játszani. Smile

Innen szép nyerni Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyHétf. Nov. 14, 2011 12:51 am

ja, hát az van, hogy fél tízkor értem haza. Smile reggel kilencre mentem. és ez egy vasárnap volt. Very Happy mindegy, asszem ebből meg is lesz a bfg seregem, mert azért a főnökök nem szoktak szarozni az ellentételezéssel sem, ha már hétvégén szombat és vasárnap is munka van. más kérdés, hogy hiába veszek bfg sereget, ha minden hétvégén dolgozok és nem lesz idő játszani. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyVas. Nov. 13, 2011 9:49 pm

Így már értem. Smile

Egyébként hét közben valamikor én szívesen játszanék egy fantasyt, és akkor levinném a bfg terepeket is, elkészült egy asztalnyi. Ma is nálam voltak, de hát így hazajöttek. 40k orkjaim is épülgetnek, szóval valamikor egy oktató csata is jó lenne, míg nem épül meg a seregem, használnám Pavano nálam lévő egységeit. Utóbbinak az a veszélye, hogy full hülye vagyok 40k-hoz (tudom, mihez nem Smile), ezért aki bevállalja, az az alapoktól magyarázhat, mert eddig csupán 3db 40k-s csatát néztem végig, de igazából egyiknél sem értettem mi miért történik.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyVas. Nov. 13, 2011 9:31 pm

nem voltunk ma lent. A Gojonak közbe jött valami meló.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyVas. Nov. 13, 2011 9:07 pm

Volt ma valaki a klubban? Én arra jártam 3/4 négy körül, meg negyed öt környékén is visszanéztem, de senki nem volt lent. Mobilom persze pont útközben merült le...
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyPént. Nov. 04, 2011 8:44 am

igazan sehol, ezek a nagy modellek igy zabaljak a ragasztot.

ugyanakkor, ha muanyagok a BW-k, akkor inkabb a revelles muanyagragasztot ajanlom, erosebb a kotes, viszonylag nagy kiszereles.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyPént. Nov. 04, 2011 1:51 am

No, most akkor én kérdezek:) Lehet valahol nagy kiszerelésű, olcsóbb pillanatragasztót kapni? Vagy legalább olyan minőségű ragasztót, amivel járműveket lehet összerakni? Sokat, nagyon sokat. Ma ismét nekiálltam Ágoston battle wagonjait összeszögelni, de ennek a fele sem tréfa, csak az illesztési helyekre pötyögtettem a zselés ragasztóból, de megevett egy csomagot a cucc.
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyPént. Nov. 04, 2011 1:47 am

köszkösz. Smile
amúgy épp ezt az oldalt nézegettem, szal ezek szerint nem járok rossz helyen Smile
Üdv!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyPént. Nov. 04, 2011 1:35 am

http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/forums/list.page

Ajánlom figyelmedbe a Painting and modelling részt. Illetve keresd meg az apocalypse showcase részt, ott csemegézhetsz.
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyPént. Nov. 04, 2011 1:29 am

hoi!
valaki tudna mondani olyan oldalt, ahol sok-sok festett sereg fenn van?(fontos, hogy sereg legyen, ne csak 1-1 modellek)
Üdv!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptySzer. Nov. 02, 2011 1:33 pm

Benézek ma délután én is, de játszani nem fogok. (Nincs kedvem orkokat cipelni). Az lenne a kérdésem, hogy valaki nem tudna hozni nekem egy kevés Red Gore festéket, illetve némi vastagabb sztirol lap maradékot, amiből lehetne pár darab szilva és barack nagyságú sziklát faragni? Találtam egy jó kis videót, amin BFG terepet gyártanak, és megpróbálkoznék a dologgal, de nekem csak ilyen vékonyka lapom van itthon, ami nem igazán alkalmas a dologra.

Előre is köszi!

Nos, mint észrevettétek nem értem oda. Majd legközelebb...
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyKedd Nov. 01, 2011 1:32 am

nekem mindegy. amid van Very Happy

amúgy kár volt mondanotok a Sons of Anarchyt Very Happy
tegnap amikor hazaértem elkezdtem nézni. már a második évadot nézem Very Happy eszméletlen jó.
Üdv!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyKedd Nov. 01, 2011 1:06 am

TöKöS írta:
akkor ebből szerda lesz Very Happy
mondjuk akkor fél 2-től ott? Smile
Üdv!

az jó. Mit játszunk?
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyKedd Nov. 01, 2011 1:04 am

akkor ebből szerda lesz Very Happy
mondjuk akkor fél 2-től ott? Smile
Üdv!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyKedd Nov. 01, 2011 1:00 am

én pont 16-re megyek a temetőbe, úgyhogy később holnap nem jó. viszont szerdán is ráérek, kb 13től
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyKedd Nov. 01, 2011 12:51 am

Patrik: később nem jó neked?
csak mert lenne kedvem menni, de szerintem 4-ig szinte biztos, hogy temetőtúrán fogok teljesíteni.
GD mikor lesz és merre?
a válasz függvényében én rajta lennék a dolgon Smile
Üdv!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 4:12 pm

Közben beszéltem a Dantéval telefonon, és most már hivatalos, hogy az Idei Games Day-en az O.B.S. klub tartja a dreadfleet bemutatót. Kérdés ki az akinek volna kedve jönni? Egyelőre a Billt és magamat írattam fel, aki jönne az ingyen bemehet, és egy ebédet is kapna. Jó volna ha kb 5 ember össze jönne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 3:33 pm

Suba volt a harmadik. Holnap amúgy lesz valami? Én kb 10-16ig használható vagyok
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 3:26 pm

no akkor pénzügyek:

tegnap kaptam 3*500 Ft- ot azoktól akik alkalmanként fizetnek.

maxxxx, tökös, rátok emlékszem, de nem tudom ki volt a harmadik! szóval jelentkezést várok? talán suba, ha jól emlékszem.

neki is állok vezetni egy táblázatot, ahova fel lehet majd vezetni minden ilyen pénzt, hogy látszódjon, hogy mennyi van aktuálisan.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptyVas. Okt. 30, 2011 12:01 am

NO, akkor légyszi gojo, ha mész le, csörögj rám, és megyek én is. (Ha 2 előtt leérnél) Számom a régi. Köszi!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptySzomb. Okt. 29, 2011 12:51 pm

igen, én is az ebéd utáni lemenetelt preferálom, mert akkor nem kell hazarohannom azért, mert éhes vagyok. arra sajnos nem lesz keretem, hogy minden hétvégén kaját rendeljek a klubba. arról már nem is beszélve, hogy nem is igen tudok felkelni délelőtt... Very Happy

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptySzomb. Okt. 29, 2011 12:26 pm

alkotmány 45. Szerintem a 9 az korai lesz. Gojoval elvileg azt beszéltük meg, hogy ebéd után megyünk le, kb 14 körül, úgy mint ma
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 EmptySzomb. Okt. 29, 2011 12:21 pm

nekem kb reggel 9-tol jo.

csak nem tudom pl hova kell menni. Azt lattam, hogy alkotmany XXX, de mennyi az az XXX?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
15 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: