kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyPént. Okt. 28, 2011 11:11 pm

Vasárnap mikor gyülekezzünk a BFG-re? A kérdés máshogy: MaXXxxx mikortól érsz rá? Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyPént. Okt. 28, 2011 11:48 am

szombaton 14től leszünk a klubban. Én is inkább 40k-t játszanék, de viszek fantasy-t is.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyCsüt. Okt. 27, 2011 5:00 pm


Nekem szombat jó,illetve vasárnap délután és hétfő is,40k-znék.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyCsüt. Okt. 27, 2011 2:33 pm

Patrik írta:
csütörtöktől-hétfőig valszeg minden nap lesz játék a klubban. Ha valakit érdekel, akkor jelezze, hogy mikor jönne.

ma jön valaki? 16től lent leszünk
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 26, 2011 7:00 pm

vasárnap: mindenképpen vagyok bfg miatt. remélem többet is tudunk majd játszani, hogy rendesen ki tudjuk próbálni. én ezért ezen a napon, csak ezt játszanék, hogy ne zavarjon bele semmi. szabályokat nagyrészt én már átnéztem, remélem valamire azért emlékezni is fogok.

többi nap: szombat, hétfő is ráérek és szívesen játszom is, ha lesz 40k meccs, akkor lehet én is megnéznék egyet, akár proxyval akár játszanék is.

suba: helyileg nagyjából kinézel az ablakon és odalátsz. már ha még mindig ott laksz, ahol korábban. egyébként alkotmány utca xxxx,...most kell rájönnöm, hogy azt nem tudom, hogy pontosan mennyi. Smile

vazze, milyen élet lett itt... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 26, 2011 5:16 pm

vasarnap (fokepp bfg miatt).
+ meg bizonytalan, de szombat delutan lehet, hogy osszehozhato egy latogatas (bar inkabb nezokent/kibickent csak)
+ha valahogy osszehozhato, akkor hetfon jo lenne valami jatek, leginkabb delutan.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 26, 2011 2:47 pm

Adamowich írta:
Üdv!

Hétfőn vevő lennék egy fantasyra. 2500 pont DE tudok felmutatni pirat 40k-ra is kíváncsi lennék.

40k-t akár ki is próbálhatnád, ha van kedved. (Ma is lemegyünk játszani)

Subba: BFG elvileg vasárnap lesz.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 26, 2011 2:30 pm

Engem az érdekelne, hogy helyileg hol van ez a létesítmény. Szombaton délelőtt ráérnék (2-ig), és vasárnap is. sokezer pont ork fanatsyt és 1000 pont ork BFG-t tudok vinni, remélhetőleg a két nap valamelyikén az utóbbit ki tudjuk próbálni.
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 26, 2011 2:17 pm

Üdv!

Hétfőn vevő lennék egy fantasyra. 2500 pont DE tudok felmutatni pirat 40k-ra is kíváncsi lennék.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 26, 2011 12:01 pm

csütörtöktől-hétfőig valszeg minden nap lesz játék a klubban. Ha valakit érdekel, akkor jelezze, hogy mikor jönne.
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyPént. Okt. 21, 2011 11:18 am

raktam fasza 2500-as törpe listát szombaton valaki érez indíttatást a törpék ellen?
(mivel kb 13:00-13:30-től ráérek ezért dreadfleet és 40K is belefér még nekem szombaton)
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 11:10 am

gojo írta:
nyomhatnánk egy dreedfleetet! kipróbálnám!

ok melyik nap, hánytól? Hamar lemegy kb 1 óra. Mit szólnál egy storm of magichez is?
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 8:35 am

péntek nekem nem jó, de szombaton ráérek, szintén, 40K, dreadfleet, vagy akár fantasy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 19, 2011 7:12 pm

nyomhatnánk egy dreedfleetet! kipróbálnám!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzer. Okt. 19, 2011 12:20 pm

Ave!
Pénteken délután (17től) és szombaton (15tól) lent leszek a klubban. Akinek van kedve jönni az írjon, mert akkor úgy tervezzük a játékot. Én kapható vagyok 40k-ra, dreadfleet-re, és fantasy-ra , de akár társasozhatunk is.
Vissza az elejére Go down
Olaf
tizedes
tizedes
Olaf


Férfi Hozzászólások száma : 29
Age : 38
Location : Pécs
Registration date : 2010. Sep. 16.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Játéknapok   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyHétf. Okt. 17, 2011 7:42 pm

Helló mindenki,

elnézést, hogy eltűntem de sok minden jött közbe. Sajnos a kollégiumban változott a vezetés és lelkemre kötötték, hogy megkérdezzem mi legyen az asztalok sorsa (túlbuzgóan le is vitették a raktárba), ha szeretnétek még élni a hely adta lehetőségekkel szívesen beszélek a fejesekkel de ha nem szeretnétek használni már akkor arra kérnek, hogy vigyétek el az asztalokat (őket valamiért nagyon zavarja). Legyetek szívesek jelezni minél előbb.

Köszönöm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyHétf. Okt. 17, 2011 1:07 am

őőőőőőőőőőőő melyik is a te topicod Very Happy
mindet töröltem az átalakításkor ami a szófosóban volt, szóval ha ott volt, akkor az már a lefosóban van. gondoltam, hogy onnan már nem kell semmi... (igazából persze egyáltalán nem gondoltam ár, csak töröltem...) remélem nem volt benne semmi fontos. ugye nem volt?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyVas. Okt. 16, 2011 11:30 pm

gojo írta:
kicsit változtattam a fórumon. a szófosó ment a lefosóba, mivel egyáltalán nem volt már értelme. helyette csináltam egy "egyéb" kategóriát, hogy mégis legyen egy hely, ahol nem gw-s játékokról lehet csevegni. már ha egyáltalán van valakinek kedve ilyesmihez.

akartam is kérdezni, hogy mi lett vele.
az én topicomat átrakhatod oda. Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyVas. Okt. 16, 2011 12:30 pm

kicsit változtattam a fórumon. a szófosó ment a lefosóba, mivel egyáltalán nem volt már értelme. helyette csináltam egy "egyéb" kategóriát, hogy mégis legyen egy hely, ahol nem gw-s játékokról lehet csevegni. már ha egyáltalán van valakinek kedve ilyesmihez.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 10:13 pm

a klub megnyitott, két asztal simán, ha szükséges akkor három is elfér. úgyhogy takarodás játszani mindenkinek. bounce
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 12:05 pm

közelebb is van sok Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptySzomb. Okt. 15, 2011 10:58 am

Patrik írta:
Na megvan a klubhelység, lehet jönni játszani. Akinek van fölös széke, esetleg asztala, az nyugodt szívvel lehozhatja Very Happy
ha jól tudom, gyurinak vannak felesleges lapjai Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyPént. Okt. 14, 2011 5:21 pm

Na megvan a klubhelység, lehet jönni játszani. Akinek van fölös széke, esetleg asztala, az nyugodt szívvel lehozhatja Very Happy
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 4:04 pm


Én támogatom a dolgot,jó ötlet.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 3:43 pm

Hoi!

Holnap fixen kivesszük, a nevemre íratom majd a rezsi, meg a bérlet-témát. Teljesen használható, hosszú távon fenntartható a dolog. Ha most meglépjük, tarthatunk festős-pihenős napokat is ott. Nagyon sokat lendítene a jelenlegi helyzeten.

P.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
16 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: