kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
SzerzőÜzenet
Olaf
tizedes
tizedes
Olaf


Férfi Hozzászólások száma : 29
Age : 38
Location : Pécs
Registration date : 2010. Sep. 16.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyKedd Okt. 05, 2010 12:35 am

Nos 2-3 asztal elfér, már volt itt 1 warhammer verseny és nemvolt panasz a helyre. A tárolás megoldása annyiban kérdéses, hogy mennyire kényes a cucc. Oldalra döntve simán elfér az egyik helyiségben akár 5 is egymás mellet rendesen felállítva viszont necces.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyKedd Okt. 05, 2010 12:04 am

Olaf üdv a fórumon!
Nagyon jó lenne végre ha lenne hely.
Asztalt, némi terepet tudok vinni, ott is tudom hagyni(ha lehet).
Szállításban is tudok segíteni.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:06 pm

hooppáhoppá!

és mekkora helységről lenne szó? elfér egy asztal, két asztal, három asztal, versenyt is rendezhetünk akkora?

másik sarkalatos kérdés szokott lenni, hogy vajon az asztalokat ott lehet egy hagyni, mert rohadt egy meló folyamat rángatni őket. a fa lapokra gondolok ugye.

aztán megvan a hely logisztikai oldala ahhoz, hogy az asztal(okat) felállítsuk?

egyébként üdv a fórumon. Very Happy így kezdésnek csak ennyi kérdésem lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Olaf
tizedes
tizedes
Olaf


Férfi Hozzászólások száma : 29
Age : 38
Location : Pécs
Registration date : 2010. Sep. 16.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:58 pm

Nos egy darab hátulütője akad a dolognak, és az, hogy a helység egy kollégiumban van. Két fix pontra van foglalása a helységnek minden héten ez kedd 14:00-17:00-ig és szerdán este 19:00-24:00-ig. A köztes időkben be lehet venni a helyszínt, persze sokat dob a dolgon ha lenne fix időpont amikor használni akarja a klub, hétvégék teljesen szabadok. Ha ez valami ok miatt ez az alternatíva elhal no para jön a B terv ami az egyetemisták közreműködésével jöhet létre, kell alakítani egy egyetemi klubot és egyeztetni a karokkal. De ez csak 2 sok lehetőségből melyet kis hazánk kínál (többi tervezés alatt).

Ha valaki kíváncsi a helyszínre az jöjjön fel a Damjanichra és körbevezetem (Damjanich utca 30 13-as szoba)
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:26 pm

Olaf: Bölcs gondolat, minden megoldás érdekel. Smile

P.
Vissza az elejére Go down
Olaf
tizedes
tizedes
Olaf


Férfi Hozzászólások száma : 29
Age : 38
Location : Pécs
Registration date : 2010. Sep. 16.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 6:54 pm

Üdv mindenkinek,

nem tudom, hogy aktuális e még a klub helység gondja. Ha aktuális még akkor lehet, hogy tudok egy megoldást ami nem is terhelné a tárcákat mert ingyenes.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyVas. Okt. 03, 2010 1:58 pm

ok. akkor majd jövő héten
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyVas. Okt. 03, 2010 12:45 pm

Sajnos a mai festegetés elmarad!
Csak 6 körül érek haza. Sad
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 6:40 pm

YKoS írta:
affraid 2nek? akkor az mennyire klub szintű? Very Happy na mind1.
nálunk a teljes csapatnak + egyéb járulékoknak is volt Very Happy gondolom, ez most szignifikánsan alacsonyabb penetráció Very Happy
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 6:12 pm

voroncov-draskov írta:
YKoS írta:
Patrik írta:
off: Klubpoló majdnem fél éve van
hány embernek?

Kettőnek. Arról mi nem tehetünk, hogy nektek nem kellett... Úgyhogy pofa súlyba...Wink
affraid 2nek? akkor az mennyire klub szintű? Very Happy na mind1. lehet még rendelni? és mennyié?
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 5:24 pm

YKoS írta:
Patrik írta:
off: Klubpoló majdnem fél éve van
hány embernek?

Kettőnek. Arról mi nem tehetünk, hogy nektek nem kellett... Úgyhogy pofa súlyba...Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 1:56 pm

YKoS írta:
Patrik írta:
off: Klubpoló majdnem fél éve van
hány embernek?
nekem is van, igaz SWCCG IT-s meg Manchester United-es Very Happy de hát klub-klub, póló-póló Very Happy
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 1:46 pm

Patrik írta:
off: Klubpoló majdnem fél éve van
hány embernek?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 1:38 pm

off: Klubpoló majdnem fél éve van
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 1:30 pm

ahogy Bélát ismerem, ez egyáltalán nem szürke - ez full fekete. Very Happy

Egyébként eddig se nagyon használtuk az OBS nevet, nem? Vagy majd a klubpólóra felrakjuk? ( Laughing )
A wargame mint tevékenység nem tudom mennyire fér bele egyébként, de hát ezt majd ők megmondják. Nyilván valami társasjáték, vagy ilyesmi igen...
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 12:07 pm

Jó ez, jó ez, végülis felőlem használd... Mint egy másik alapító (! Smile ) azért nem szeretném, ha a wargame / tabletop battle game nem lenne benne, ezért bár sokat nem számítana az ellenszavazatom, csak ekkor támogatnám az ötletet...

Amúgy bocs, ha az ördög ügyvédje leszek, de ugye ez nem valami "szürke" dolog? Mert a nevet, amit együtt (!) találtunk ki valamennyire szeretném az elkövetkező 8 évben is használni. Ergo, nem akarom, ha valami sikkasztásos-lopkodós-majdjólmeghurcoljukőket dolog lenne ebből (bár az, hogy te - értsd: Béla - támogatod, nekem már elég, mert a bizalmam feltétlen irányodban), és persze nehogy az legyen majd, hogy ti (értsd: mi, warhammeresek) nem használhatjátok a nevet ezentúl...

Amúgy szívesen segítem az alapítványt, tettleg, szellemileg, pénzért vagy ingyen is...Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 11:02 am

Van az 2 is.... Razz
A lelkesítő szavakat köszönöm. Bővebben a jövő héten tudok róla hírt adni, asszem akkor lesz az alakuló ülés. A misszió meg, amennyire én tudom, kábé annyi, hogy az említett témakörökben értelmes időtöltést nyújtson fiataloknak, hogy kevesebb mosóporos cigarettát, meg műszőrmés pipát szívjanak, meg ilyesmi.
Ha rajtam múlik, a wargame benne lesz.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 12:30 am

mielőtt nagyon elszállnál magadtól, azért van legalább még 1 ember rajtad kívül, aki olvassa a fórumot és ott volt Razz de köszi, h fényezel, jól esik. Wink

gojo írta:
mint a név egyik kitalálója...jó, jó köszönöm a tapsot, abba lehet hagyni!!! oké, köszi!!!...khm, úgy értem ott voltam amikor nándi kitalálta, de erre már senki sem emlékszik, én meg nem mondom el, szóval:

szerintem is nyugodtan használd.

csak nézessétek meg egy latin nyelvtanárral, hogy valóban jó e a nyelvtanja, mert amikor kitaláltuk (értitek, mi!) akkor leginkább a hasunkra ütöttünk. persze mi a nándival tanultunk latint, de...khm...szóval volt latinóránk, de nem vagyok azért teljesen biztos benne, hogy helyes nyelvtanilag az összetétel.

egyébiránt az alapítvány közhasznú vagy nem?
továbbá, ha majd hozzáférsz az alapító okirathoz, akkor nekem is küld át légyszi!

egyébként belekerül az alapítóba ténylegesen, hogy wargame? mert az jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptySzer. Szept. 29, 2010 11:58 pm

gojo írta:
egyébként belekerül az alapítóba ténylegesen, hogy wargame? mert az jó lenne.
a vektor alá minden befér Smile
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptySzer. Szept. 29, 2010 11:52 pm

Nem tudom hogy miről van szó. Minden esetre a bemutató játék jól hangzik.
Bár ha kicsit bővebben kifejtenéd hogy miről van szó, mi lenne ennek a célja és hogy hogyan az jó lenne. Csak érdeklődöm.
Amúgy teljesen jó ötletnek tartom.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptySzer. Szept. 29, 2010 10:18 pm

mint a név egyik kitalálója...jó, jó köszönöm a tapsot, abba lehet hagyni!!! oké, köszi!!!...khm, úgy értem ott voltam amikor nándi kitalálta, de erre már senki sem emlékszik, én meg nem mondom el, szóval:

szerintem is nyugodtan használd.

csak nézessétek meg egy latin nyelvtanárral, hogy valóban jó e a nyelvtanja, mert amikor kitaláltuk (értitek, mi!) akkor leginkább a hasunkra ütöttünk. persze mi a nándival tanultunk latint, de...khm...szóval volt latinóránk, de nem vagyok azért teljesen biztos benne, hogy helyes nyelvtanilag az összetétel.

egyébiránt az alapítvány közhasznú vagy nem?
továbbá, ha majd hozzáférsz az alapító okirathoz, akkor nekem is küld át légyszi!

egyébként belekerül az alapítóba ténylegesen, hogy wargame? mert az jó lenne.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptySzer. Szept. 29, 2010 6:40 pm

Berzenke írta:
Kedves feleim,
volna itt egy elég komoly dolog. Egy már működő alapítványnak keresünk új nevet, és én az Ordo Bellatores Sopianae-ra gondoltam. Az alapítvány a katonai hagyományőrzésben, a makettezésben, modellezésben és a wargame-ben szeretne a jövőben jeleskedni. Vezetője a Hatejamo főszervezője. Az alapítvány ezt leszámítva inaktív jó pár éve, most viszont lehetne bele életet lehelni.
Várnám a visszajelzéseket, egyrészt arról, hogy hozzájárultok-e a névhasználathoz, másrészt pedig, hogy mit szeretne a tagság az alapítványtól/ban. Ha jövőre lesz Hatejamo, akkor egészen biztosan tudunk helyet biztosítani bemutató játékra.
Kivételesen komoly válaszokat is várnék.

Köszi
Berzenke
Hi!

Csináld, azt gondolom, hogy ha 8 év alatt nem lett semmi az egyesületből, akkor később se lesz. Hogy mit szeretnék, azt meg már megírtam. Smile Egyébként majd valami alapító okiratot küldjél már át, célok, misszió miegymás.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptySzer. Szept. 29, 2010 1:19 pm

csinald nyugodtan, nem zavar.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptySzer. Szept. 29, 2010 1:07 pm

Hoi!

Szerintem már csinálod is! Baj az nem lehet belőle.

1 mellette.

P.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 EmptySzer. Szept. 29, 2010 12:12 pm

Kedves feleim,
volna itt egy elég komoly dolog. Egy már működő alapítványnak keresünk új nevet, és én az Ordo Bellatores Sopianae-ra gondoltam. Az alapítvány a katonai hagyományőrzésben, a makettezésben, modellezésben és a wargame-ben szeretne a jövőben jeleskedni. Vezetője a Hatejamo főszervezője. Az alapítvány ezt leszámítva inaktív jó pár éve, most viszont lehetne bele életet lehelni.
Várnám a visszajelzéseket, egyrészt arról, hogy hozzájárultok-e a névhasználathoz, másrészt pedig, hogy mit szeretne a tagság az alapítványtól/ban. Ha jövőre lesz Hatejamo, akkor egészen biztosan tudunk helyet biztosítani bemutató játékra.
Kivételesen komoly válaszokat is várnék.

Köszi
Berzenke
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 29 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
29 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: