kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 12:48 am

A nyolc lábú ló már ugye le volt védve! Smile

Nem tudom eddig milyen 3D-s filmeket láttál, de szerintem a megjelenítés a helyén volt. Nem is beszélve, hogy mennyire hihetönek tünt amikor az animált és a valódi szereplök érintkeztek. Sajnálom, hogy neked nem tetszett a technika.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 12:27 am

Patrik írta:
én 3D-ben néztem. Ezt a filmet láttam először 3D-s moziban, úgyhogy nagy élmény volt
én 15 éve kb láttam egyet, ahhoz képest csalódás volt.

ettől függetlenül a teremtett világ nagyon hangulatos volt, mondjuk, a 6 lábú pacit túlzásnak tartottam Very Happy akkor inkább lett volna egy tauntaun alattuk Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 12:26 am

aha, 3D volt.

hát, 1 kg abból a cuccból 20 millió - feltéve, ha a dollár hasonlóan értékkel bír, az azért nem rossz. Razz ugye egy hordó olaj volt 25 dolcsi, s ment érte a harc, akkor szerintem, megéri kategóriában van ezért a kőért. s ha terraformálással kezdik... Smile

amúgy azt nem értettem, hogy elvileg radarok nem működtek a fánál, ahhoz képest vígan az alapján mentek, vagy hogy Jake-nek majdnem végig nappal volt, s ha van is időeltolódás... akkor is fura. Smile

s nem csodálom, hogy alulteljesít... én is csak 3D miatt néztem meg, mert a gyenge sztorira számítottam az előzetes alapján, de hát 3D sem volt vmi húú de meggyőző, a 3D-s dokufilmek jobbak. s nyilván, ezért mehettek el az arcok... szerintem, jobb móka lett volna ledarálni őket, s visszaadni őket a földanyának. Smile

SM vs lizardmen: naja, ha annyira nagy harcosok, akkor simán levadászhatták volna őket vietnam style-ban, de ehelyett a utolsó szamuráj jelenet gondolom több nézőt vonzott(amúgy, nekem is pont ez jutott eszembe, de így az egész film kapcsán, hogy sztori majdnem 1-1ben ugyanaz...) Amúgy meg a Drenyák ellen kell az ewok módszer. Wink Ugye! clown meg mint láttuk, a stega roham hatásosabb volt...
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 12:21 am

én 3D-ben néztem. Ezt a filmet láttam először 3D-s moziban, úgyhogy nagy élmény volt
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 12:05 am

Meglepetés ereje:
nem tudom mennyi esély lenne a mechanizált seregnek számítógépek nélkül a helyi hegyivadászok ellen. Szerintem simán elvérzett volna az SM szakasz, ha kicsit szervezettebben támadnak a helyiek, de sebaj, különben nem lett volna ilyen látványos. Meg ugye nem lett volna meg az Utolsó szamurályos jelenet! ;-)
A géppuskák ellen tényleg jobb lett volna, ha bevetik a repülö lényeket is a dzsungelben, akkor asszem a drenyák hamarabb hanyatt fekszenek. Viszon íjakkal nem tudom másként hogyan lehet géppuskák ellen nyerni, mint hogy odamennek és elvágják a géppuskás torkát. Abban viszont teljesen igazad van, hogy nem voltak valami céltudatosak.

10év múlva jön a következö sereg...
naja, amiböl 6 évet utaznak elöször oda azok akiket most elhajtottak, aztán 1 év készülödés, aztán megint 6 évet vissza az új támadók.
Ez nagyon szép, de egész pontosan miért is jönnének? Azért hogy egy csomó véráldozattal szerezzenek valami cuccot amit jó eséllyel nem tudnának kibányászni, mert az esetleges túlélök lelövöldözik a bányászokat. Aztán mehet az egész mint vietnámban. Valszeg a földi cég sem fektet be ennyi pénzt még egyszer egy ilyen igen kockázatos akcióra.

3D-ben néztétek?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptySzer. Dec. 23, 2009 11:57 pm

szerintem ezt direkt hagyták így benne. Ezzel van lehetőség a folytatásra.
Amúgy néztem a neten, és a várt jegyeladási mutatókhoz képest messze alul teljesített a film
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptySzer. Dec. 23, 2009 11:52 pm

Bm: teljesen korrekt a leírásod a filmről. Smile Mondjuk, csata alatt már nem bírtam, s elkezdtem nevetni, kicsit túlspilázták szerintem... "mi otthon vagyunk, miénk a meglepetés ereje" erre full rohamot tolnak a géppuskák ellen... hát, Cameron bácsi dolgozhatott volna még a történeten, 15 éve volt rá... semmi fordulat nem volt benne, tök klisés... Sad

Film után beszélgettünk Mátéékkal, s azt számoltuk, hogy kb 10 éve van ennek a civilizációnak, addigra ideér a következő sereg, nagyobb s erősebb fegyókkal... Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptySzer. Dec. 23, 2009 4:23 pm

lordbill írta:
Eddy írta:
Bm írta:
Nekem csak az fura, hogy cm-ben is tudtál saccolni, nem csak inchben! Very Happy
Azért minden elismerés, szép sacc volt.
bfg-zni is el akarok kezdenki Wink

bfg-be nem igazán kell saccolni Smile

mar hogyne kene? khm, nova cannon, khm
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptySzer. Dec. 23, 2009 10:30 am

Eddy írta:
Bm írta:
Nekem csak az fura, hogy cm-ben is tudtál saccolni, nem csak inchben! Very Happy
Azért minden elismerés, szép sacc volt.
bfg-zni is el akarok kezdenki Wink

bfg-be nem igazán kell saccolni Smile
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptySzer. Dec. 23, 2009 10:09 am

Bm írta:
Nekem csak az fura, hogy cm-ben is tudtál saccolni, nem csak inchben! Very Happy
Azért minden elismerés, szép sacc volt.
bfg-zni is el akarok kezdenki Wink
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 11:09 pm

Ugyan már a 155 cm az 61 hüvelyk. Csak vissza kellett osztani. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 11:04 pm

Nekem csak az fura, hogy cm-ben is tudtál saccolni, nem csak inchben! Very Happy
Azért minden elismerés, szép sacc volt.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 12:16 pm

pedig ott van ugye a gyúrás a seregtáskával, mozgáskoordiánció-javítás a festéssel, döntéshozási képesség fejlesztése a meccsekkel, bűnbak keresési procedúrák kialakítása egy vereség után... clown
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 12:09 pm

Yoda007 írta:
úriember biztosra nem fogad ám Smile
Sohase tartottam magam annak. Cool Nem gondoltam volna, hogy más hasznát is látom még a warhammernek, mint a szórakozás.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 11:57 am

úriember biztosra nem fogad ám Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 11:18 am

ez kemény santa
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 10:18 am

Hmmm...Epic storynak tűnik, de ma reggel én is bealakítottam.
Lementem a piacra, hogy veszek egy fát, mégiscsak na. Ki is néztem egy kicsit, nem kell nagy. Másfél méter magasat, odamegyek a kofához hogy mennyi. Mondja "Kétezerötszáz"-így egybe. Pálinkaszag dől róla. Na nekem ez sok. Kérdezi "Mé' szerinted mennyi?" Hát mondom ez max olyan 154cm, mininum a fele. És ekkor lepődtem meg. Azt mondja. Ha megmondom mekkora a fa +-5cm akkor odaadja feléért+egy sörért, de ha nem akkor 2,4ért fiszem. Na mondom. Törpe ágyú, meg minden olyan 155 cm-snek néz ki. Saccolok 1,55 m-t és jöhet a tüzérkocka(kofa). Mérünk. A kofa felesége ekkor ér vissza. Kérdi mi van férjét, majd torzul az arca, mikor látja a mérés eredményét. A fa 1,54 cheers Kezembenyomja: "Bódog karácsonyt!" 1200+a piacon egy rákóczi sör (115,-). Így lett egy szép fám 3 perc alatt és "olcsón" ahhoz képest, hogy múlt héten még 1000 volt métere.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 8:48 pm

lordbill írta:


miből érzem, hogy nem akarjuk megtudni telefonod kalandos történetét?
inkvizíció

nos annyit elárúlhatk, hogy egy jó női segg is benne van a történetben, és most nem vicceltem! de ennél többet nem mondhatok...

bm:
én voltam a spoiler. bakker elkezdtem olvasni és rájöttem, hogy én még látni szeretném ezt a filmet. aztán arra gondoltam, hogy talán még más is. és nem, nem vagyok kíváncsi rá, hogy mennyi info volt benne a filmről!!! Very Happy de ha megesküszöl, hogy semmi olyan nincs benne ami spoiler, akkor én kiveszem szívesen. bár szerintem te is tudod módosítani. asszem addig sikerült elolvasnom, hogy

Spoiler:

nekem ez már sok info volt, lehet másnak nem. de gondoltam jobb a spoilerben.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 4:55 pm

Hm... nem emlékszem, hogy spoilerbe tettem volna a szövegemet. Shocked
No mindegy.

Patrik:
Nem is történetben akartak szerintem újat alkotni. Pont ezért tetszik. Jó ötlet, jól megcsinálva. Sima kalandregény, és nem is akar ennél több lenni. A kivitelezés miatt jó. Örülök, hogy tetszett!
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 2:33 pm

gojo írta:
ha valakinek valami közölnivalója van, itt a fórumon vagy emailben szóljon, mert elhagytam a mobilom így azon hiába szóltok.

megtaláltam. Smile elérhető vagyok.

miből érzem, hogy nem akarjuk megtudni telefonod kalandos történetét?
inkvizíció
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 1:13 pm

Bm: Megnéztem a filmet. Látványban tényleg nagyon jó, de a történet elég kiszámítható volt.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 9:59 pm

ha valakinek valami közölnivalója van, itt a fórumon vagy emailben szóljon, mert elhagytam a mobilom így azon hiába szóltok.

megtaláltam. Smile elérhető vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyPént. Dec. 18, 2009 12:48 pm

Nos, Hölgyek-Urak, megnéztem az Avatar címü müremeket... oda dugás !

Spoiler:

Ezen kívül eljutottunk oda, amit nem hittem volna, hogy még kevés ösz hajszállal megélek.
A filmben a szereplök jelentös része ugye CGI (animált), de az arcmimikákat a színészekröl vették le/át.

Bízom benne, hogy ezzel elindul egy folyamat, amivl megszünik, vagy inkább (realisztikusan) kicsit alábbhagy a hollywoodi bálványozás, amikor XY-nevével adják el a filmet. Vagy legalábbis addig kénytelenek lesznek tényleg jó filmeket csinálni, amíg ez az irányvonal is kitermeli a nagy neveit.

Röviden ennyi. A többit majd a film után, ha megnéztétek. Egyértelmüen javaslom.
Igaz az utolsó harmad már nekem nagyon monumentális volt, de hát kellett ilyen is...
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 15, 2009 6:22 pm

hmmm...mondjuk érdekes is volt, mert valamiféle könyvecskét vezet minden wolfos játékáról, és igen büszke rá. Na mindegy, nem boltot akartam csinálni neki, csak megjegyeztem.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 EmptyKedd Dec. 15, 2009 3:23 pm

ebből szinte semmi sem festett
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: